Výsledky - včetně mezičasů

MARATON - 42 km, všechny kategorie

Poř.JménoTým / městoSt.č.Kat. Mezičas - 16 km Mezičas - 28 km Mezičas - 31 km Cíl - 42 km
   ČasZtráta na 1.Poř.   ČasZtráta na 1.Poř.   ČasZtráta na 1.Poř.   ČasZtráta na 1.Poř.
1.Jiří ČípaSalomon/Suunto1A 01:08:00-1. 02:04:00-1. --- 03:08:56-1.
2.David PelíšekAK Olomouc13A 01:08:00-1. 02:06:1900:02:192. 02:18:30-1. 03:11:5200:02:562.
3.Robert KrupičkaSalomon team274B 01:11:5800:03:587. 02:07:4000:03:403. 02:19:3900:01:092. 03:13:5800:05:023.
4.Petr PechekTJ Maratonstav Úpice250A 01:11:5700:03:575. 02:09:2900:05:294. 02:21:0800:02:383. 03:15:2300:06:274.
5.Ondřej FejfarAK Kroměříž / Inov-8 team273A 01:11:5300:03:534. 02:10:0500:06:055. 02:21:4400:03:144. 03:17:3200:08:365.
6.David GerychKUPKOLO.cz46B 01:12:0800:04:088. 02:11:1500:07:156. 02:24:0200:05:325. 03:24:4200:15:466.
7.Tomáš  KřivohlávekSalomon/Suunto270A 01:11:5700:03:575. 02:16:0700:12:078. 02:28:3500:10:056. 03:25:2100:16:257.
8.Pavel BrýdlSalomon/Suunto333B 01:14:4500:06:4511. 02:18:0300:14:039. --- 03:28:5700:20:018.
9.Tomáš HudecInov-8 Team313A 01:12:3300:04:339. 02:14:5500:10:557. --- 03:31:0200:22:069.
10.Lucie MaršánováOlymp Praha / Mizuno194F 01:19:5800:11:5818. 02:25:0100:21:0112. 02:38:0200:19:329. 03:35:1900:26:2310.
11.Ondřej  Pavelka Rapotín26A 01:17:4300:09:4314. 02:24:2000:20:2011. 02:37:1700:18:478. 03:36:2400:27:2811.
12.Osvald KozákKOS Tesla Brno174A 01:22:3400:14:3423. 02:28:1200:24:1215. 02:42:0600:23:3611. 03:43:2000:34:2412.
13.Magda HorkáSalomon286F 01:20:5500:12:5520. 02:27:5200:23:5214. --- 03:43:4900:34:5313.
14.Jiří ŠaclPSK Olymp Praha62A 01:14:2800:06:2810. 02:18:1200:14:1210. 02:31:4000:13:107. 03:46:1900:37:2314.
15.Oldřich Kokošek63A 01:19:2200:11:2216. 02:29:4600:25:4616. --- 03:48:2900:39:3315.
16.Petra Pastorová MK Seitl Ostrava231G 01:24:1200:16:1230. 02:31:5500:27:5519. 02:45:0400:26:3413. 03:48:3700:39:4116.
17.Jan KozákKUPKOLO.cz110B 01:22:5500:14:5526. 02:30:2300:26:2317. 02:44:2800:25:5812. 03:48:4100:39:4517.
18.Hana Švestková StružkováAK Račí údolí317F 01:22:1500:14:1522. 02:31:3800:27:3818. --- 03:48:5800:40:0218.
19.Vojtěch GrünSalomon-Suunto265A 01:17:3500:09:3513. 02:25:1600:21:1613. 02:40:1000:21:4010. 03:49:4000:40:4419.
20.Martin Borák336A --- 02:35:2100:31:2123. 02:49:0400:30:3415. 03:50:2400:41:2820.
21.Michaela GerychováKUPKOLO.cz58F 01:22:4300:14:4325. 02:32:2700:28:2720. --- 03:53:0500:44:0921.
22.Mirosława WitowskaZakopane / Salco GarminTeam324F 01:23:5000:15:5027. 02:34:5300:30:5322. 02:49:0300:30:3314. 03:54:3000:45:3422.
23.Paulina TraczSalcoGarminTeam311F 01:27:1900:19:1936. 02:40:1600:36:1628. 02:54:1300:35:4319. 03:59:2900:50:3323.
24.Kateřina MatrasováSalming running308F 01:27:3200:19:3237. 02:40:5800:36:5829. 02:55:2600:36:5620. 04:02:0200:53:0624.
25.Miroslav CíferskýTriatlon Team Trnava193B 01:29:1400:21:1443. 02:42:5300:38:5330. 02:57:0000:38:3022. 04:02:2200:53:2625.
26.Ondřej SikoraZábřeh235B 01:23:5300:15:5328. 02:37:1800:33:1825. 02:52:1700:33:4717. 04:03:0700:54:1126.
27.Vlasta MoravekKUS Sopotnice323B 01:22:3400:14:3423. 02:32:3500:28:3521. --- 04:04:4800:55:5227.
28.Petr KinclHO Tesla Brno165A 01:24:1000:16:1029. 02:37:3200:33:3226. 02:53:0400:34:3418. 04:08:5701:00:0128.
29.Jan HavlenaVSK Univerzita Brno31A 01:26:1400:18:1432. 02:36:0900:32:0924. 02:52:1200:33:4216. 04:09:1001:00:1429.
30.Pavel Matousek147B 01:27:3300:19:3338. 02:44:5700:40:5732. 02:59:5900:41:2923. 04:10:3201:01:3630.
31.Milan DoležalHoral Šumperk151B 01:29:3000:21:3044. 02:46:3600:42:3633. --- 04:13:1401:04:1831.
32.Lukáš FialaUničov61A 01:29:0700:21:0741. 02:46:4500:42:4534. 03:02:1900:43:4925. 04:13:3401:04:3832.
33.Jiří PolcarBrno230B 01:29:5300:21:5347. 02:48:3100:44:3136. 03:02:1900:43:4925. 04:13:5001:04:5433.
34.Tomáš GromusKolečkové lyže TOMSKI20B 01:26:2200:18:2233. 02:44:0600:40:0631. --- 04:17:4101:08:4534.
35.Jan HlavatíkPivovar Koníček34A 01:22:1400:14:1421. 02:39:3700:35:3727. 02:55:4900:37:1921. 04:17:4801:08:5235.
36.Martin StrachotaŠumperk114A 01:32:3400:24:3453. 02:49:4100:45:4140. 03:06:5800:48:2829. 04:17:5901:09:0336.
37.Tereza KubíčkováPraha 569F 01:31:2100:23:2150. 02:49:1400:45:1439. --- 04:18:2301:09:2737.
38.Lenka KohnováBehejBrno.com/Salming118F 01:37:0400:29:0477. 02:54:5900:50:5949. 03:10:1300:51:4335. 04:19:0901:10:1338.
39.Michal Mašlík Šternberk35A 01:35:2300:27:2365. 02:53:4400:49:4446. 03:10:4900:52:1936. 04:20:1101:11:1539.
40.Vítězslav Gazda3B 01:29:0900:21:0942. 02:48:5600:44:5638. 03:04:4900:46:1927. 04:20:1601:11:2040.
41.Aleš KonečnýfKlidu sport team142A 01:37:1700:29:1778. 02:55:3000:51:3050. --- 04:22:5201:13:5641.
42.Miloš JakešSkialp DM / Runsport team208B --- 02:49:4900:45:4941. 03:07:0400:48:3430. 04:22:5401:13:5842.
43.Martin ŠlampaPraha 42A 01:34:3700:26:3757. 02:52:1300:48:1344. 03:08:3900:50:0931. 04:23:2801:14:3243.
44.Martin SřivánekAK DRNOVICE2B 01:35:4000:27:4067. 02:56:0000:52:0051. 03:11:1800:52:4837. 04:25:2601:16:3044.
45.Dušan StonišCyklosport H&F- Biketyle.cz, Opava217B 01:29:3900:21:3945. 02:52:4900:48:4945. 03:09:1800:50:4833. 04:27:1001:18:1445.
46.Roman  Odstrčilík Atletika Holešov 176B 01:38:2100:30:2181. 02:58:2000:54:2059. --- 04:27:4201:18:4646.
47.Jan FričekMONETA6B 01:32:3600:24:3654. 02:50:3700:46:3742. --- 04:28:2501:19:2947.
48.Eliška KaniováTeam LightBIKE130F 01:35:4800:27:4869. 02:56:0600:52:0652. 03:13:2200:54:5241. 04:29:0301:20:0748.
49.Lukáš RečekOstrava78B 01:32:1700:24:1752. 02:57:1100:53:1156. 03:14:0700:55:3742. 04:30:5901:22:0349.
50.Raphael BicelliRockPoint Running Team115A 01:33:5600:25:5656. 02:59:1100:55:1161. 03:14:1500:55:4543. 04:32:1901:23:2350.
51.Mirek KachyňaTrisk olomouc120C 01:34:5700:26:5760. 02:57:0800:53:0855. 03:12:5100:54:2140. 04:33:4101:24:4551.
52.Pavel SvobodaBrno259C 01:33:4600:25:4655. 02:51:5200:47:5243. 03:08:4800:50:1832. 04:34:5401:25:5852.
53.Karel SvačinaPampeliška Olomouc88A 01:28:4800:20:4839. 02:57:0600:53:0654. 03:12:0600:53:3639. 04:36:4001:27:4453.
54.Zdenka KozákováKOS Tesla Brno175G 01:39:5700:31:5795. 03:02:0100:58:0166. 03:18:2400:59:5448. 04:36:5001:27:5454.
55.Radim StreckŠternberk254B 01:34:4000:26:4058. 02:58:0700:54:0758. 03:15:0500:56:3546. 04:37:2301:28:2755.
56.Zdeněk DvořákAdamov99B 01:31:0900:23:0949. 02:57:1400:53:1457. 03:14:1500:55:4543. 04:38:2001:29:2456.
57.Jan ČervinkaPlant-Powered Chamoix169A 01:26:4700:18:4735. 02:48:2000:44:2035. 03:05:5700:47:2728. 04:38:4301:29:4757.
58.Jiří DouchaHvězda Pardubice50B 01:35:3200:27:3266. 02:56:1200:52:1253. 03:14:4000:56:1045. 04:40:3801:31:4258.
59.Radim Prahlbezeckapraha.cz327B 01:35:4000:27:4067. 03:02:4700:58:4769. 03:24:0201:05:3258. 04:40:5601:32:0059.
60.Jan PonížilTršice251A 01:35:1400:27:1464. 03:01:2600:57:2663. 03:20:2601:01:5654. 04:41:0701:32:1160.
61.Michal NemravaOlomouc23A 01:38:5300:30:5385. 03:03:2200:59:2270. --- 04:41:2001:32:2461.
62.Jana MikešováSalming CZ279F 01:42:2800:34:28113. 03:09:2201:05:2286. 03:27:3501:09:0568. 04:42:2601:33:3062.
63.Petr Latka3nec219C 01:37:2600:29:2679. 03:03:2600:59:2671. 03:20:1801:01:4853. 04:42:5801:34:0263.
64.Michael VályLitovel221B 01:38:5900:30:5986. 03:02:0400:58:0467. 03:18:2700:59:5749. 04:43:0901:34:1364.
65.Jakub Hájek328C 01:40:0500:32:0596. 03:04:4901:00:4974. 03:22:1201:03:4256. 04:43:1201:34:1665.
66.Martin KahánekTJ Sokol Dobrá294A 01:36:1000:28:1073. 03:01:0300:57:0362. 03:19:0301:00:3351. 04:43:4601:34:5066.
67.Martin Hořínek Ostrava66A 01:35:5900:27:5972. --- 03:27:2701:08:5767. 04:44:1501:35:1967.
68.Miroslav FrankoRun For Fun 241B 01:41:2700:33:27106. 03:07:3101:03:3181. 03:25:1901:06:4962. 04:44:4701:35:5168.
69.Martin GrűnwaldBěhal v dešti126B 01:34:5500:26:5559. 03:02:1500:58:1568. 03:19:1901:00:4952. 04:45:0301:36:0769.
70.Petr FajbišRekrea Ostravice56C 01:42:3200:34:32114. 03:08:3901:04:3983. 03:26:0701:07:3764. 04:45:2801:36:3270.
71.Eva ČurlejováO5 BK Furča Košice140F 01:46:3300:38:33132. 03:12:4501:08:45100. 03:29:2201:10:5272. 04:45:3301:36:3771.
72.Jan HorkýSOB Olomouc5B 01:45:5000:37:50126. 03:08:2401:04:2482. 03:26:4301:08:1366. 04:45:5201:36:5672.
73.Jan ŠaligaŠála329A 01:43:4200:35:42118. 03:11:2001:07:2092. 03:27:4201:09:1269. 04:47:4301:38:4773.
74.Petr FlorišSCHOTT Lanškroun77B 01:41:1600:33:16104. 03:04:1001:00:1073. --- 04:48:0201:39:0674.
74.Vladimir RiedlŽulová153B 01:40:1800:32:1899. 03:07:1401:03:1479. 03:24:4301:06:1361. 04:48:0201:39:0674.
76.Ekaterina ZanozinaKerteam172F 01:40:1700:32:1798. 03:13:0001:09:00101. 03:29:2701:10:5773. 04:48:1701:39:2176.
77.Ivo ProchazkaVirgin Active UK182C 01:26:2400:18:2434. 02:53:5900:49:5947. 03:11:4500:53:1538. 04:48:3001:39:3477.
78.Lukáš BernatíkHukvaldy316B 01:36:5500:28:5575. 03:11:5501:07:5596. --- 04:49:0601:40:1078.
79.Marek LubrichSKI-OB ŠTERNBERK22B 01:35:5200:27:5271. 03:01:4100:57:4164. 03:20:3001:02:0055. 04:49:1901:40:2379.
80.Michaela MertováŠtefko running team10G 01:39:3500:31:3591. 03:07:2901:03:2980. 03:24:2001:05:5059. 04:50:1501:41:1980.
81.Adam FritscherTJ Liga 100 Olomouc280B 01:48:2100:40:21138. 03:12:1401:08:1498. 03:28:0701:09:3771. 04:52:0701:43:1181.
82.Jiří BumbálekBC Česká Třebová222C 01:38:5100:30:5184. 03:08:5601:04:5685. 03:26:2701:07:5765. 04:52:3501:43:3982.
83.Tomáš Kovalčíkon-off team278B 01:38:5000:30:5083. 03:11:1401:07:1491. --- 04:53:0601:44:1083.
84.Iva PachtováMk Seitl ostrava255G 01:41:0500:33:05103. 03:13:4301:09:43106. 03:31:0001:12:3077. 04:53:4401:44:4884.
85.Marek RyšánekOlomouc92B 01:38:4600:30:4682. 03:06:0401:02:0476. 03:24:3001:06:0060. 04:54:0801:45:1285.
86.Tomáš FrydrychZábřeh129B 01:35:0600:27:0663. 03:08:4601:04:4684. 03:27:5101:09:2170. 04:55:3801:46:4286.
87.Veronika DrtilováLitovel45F 01:44:5800:36:58124. 03:16:5801:12:58109. 03:34:4601:16:1682. 04:57:2001:48:2487.
88.Martin GogelaAk Olomouc306A 01:25:3000:17:3031. 02:48:3800:44:3837. 03:09:3400:51:0434. 04:57:2501:48:2988.
89.Roman BadíkBrno257A 01:40:5100:32:51100. 03:12:2601:08:2699. --- 04:57:3501:48:3989.
90.Jaromír DoležalPřeklady Hrochová Brníčko152B 01:39:1100:31:1189. 03:13:3601:09:36105. 03:32:0701:13:3780. 04:58:0701:49:1190.
91.Antonín VeselýRekrea Ostravice27B 01:44:3800:36:38122. 03:20:4601:16:46113. 03:38:5001:20:2089. 04:59:4601:50:5091.
92.Robert LahCycloracing Olomouc60B 01:42:2600:34:26112. 03:10:5001:06:5088. --- 04:59:5701:51:0192.
93.Ladislav Wernermilujemehory.eu334A 01:28:5200:20:5240. 03:01:4900:57:4965. 03:18:5301:00:2350. 05:00:0501:51:0993.
94.Michal KrejdlLouny188A 01:41:0000:33:00102. 03:13:5601:09:56107. 03:31:3101:13:0178. 05:00:4001:51:4494.
95.Radim  Doležal Vegansport21A 01:39:4600:31:4692. 03:12:0001:08:0097. --- 05:01:1401:52:1895.
96.Viliam Klamarčík244A 01:39:5300:31:5394. 03:10:5401:06:5489. 03:29:5901:11:2975. 05:01:3201:52:3696.
97.Patrik KuglerFKlidu sport TEAM 184A 01:29:4100:21:4146. 02:58:5200:54:5260. 03:17:5200:59:2247. 05:02:0401:53:0897.
98.Ladislav PlachýKoupelny s.r.o.216A 01:39:5200:31:5293. 03:11:4301:07:4394. 03:31:4501:13:1579. 05:02:3701:53:4198.
99.Jakub NěmecCaramba! Team171A 01:36:5600:28:5676. 03:04:0701:00:0772. 03:23:3001:05:0057. 05:03:1201:54:1699.
100.Michal PetreňDlouhá Loučka127A 01:49:4600:41:46149. --- --- 05:03:1701:54:21100.
101.Jan ProcházkaZastávka183C 01:45:5500:37:55127. 03:20:5501:16:55114. 03:38:2201:19:5287. 05:03:3501:54:39101.
102.František ŠnóblTelnice258B 01:43:2600:35:26116. 03:11:4701:07:4795. 03:29:5401:11:2474. 05:03:4201:54:46102.
103.Miloš HeclKVS Šumperk314B 01:39:0100:31:0187. 03:06:0901:02:0977. 03:26:0201:07:3263. 05:04:0101:55:05103.
104.Iveta ZoulíkováOB Chrast93G 01:44:3500:36:35121. 03:24:2301:20:23123. 03:42:0201:23:3296. 05:04:1001:55:14104.
105.Marian OzorovskySudkov252B 01:41:5600:33:56107. 03:13:3001:09:30104. --- 05:05:2001:56:24105.
106.Miroslav ZapletalTefo Bílany179B 01:39:3400:31:3490. 03:16:0201:12:02108. 03:35:3901:17:0983. 05:05:4601:56:50106.
107.Miroslav DrlíkTJ Sokol Klopina173A 01:40:0600:32:0697. 03:05:1601:01:1675. --- 05:05:5301:56:57107.
108.Pavel PattermanKVS Šumperk315B --- 03:17:1601:13:16110. --- 05:06:2401:57:28108.
109.Michal CygánekMK Prostějov 47B 01:52:1700:44:17159. 03:25:2301:21:23126. 03:41:2101:22:5194. 05:10:2902:01:33109.
110.Jan Maťátkorunsport.cz289B 01:34:5900:26:5961. 03:13:1501:09:15102. --- 05:12:3202:03:36110.
111.Miroslav  Mašlík Šternberk38B 01:47:5600:39:56136. 03:21:5701:17:57118. 03:40:4001:22:1092. 05:13:3402:04:38111.
112.Eduard KloboučekSK Čechie Smíchov288A 01:42:0300:34:03109. 03:23:4501:19:45121. 03:41:4301:23:1395. 05:13:4302:04:47112.
113.Martin MlčochPteni330C 01:44:4700:36:47123. 03:13:2701:09:27103. --- 05:13:5102:04:55113.
114.Tomáš Adámek332A 01:51:2700:43:27153. 03:27:2101:23:21129. 03:45:1401:26:44100. 05:14:0002:05:04114.
115.Rosťa BolekOstrava137C 01:39:0200:31:0288. --- 03:36:3901:18:0984. 05:14:0202:05:06115.
116.Radek TomanekVaradero233B 01:51:2900:43:29154. 03:27:1801:23:18128. 03:44:5001:26:2099. 05:14:0802:05:12116.
117.Lukáš LangenbergerPraha325A 01:47:2000:39:20134. 03:22:4601:18:46119. 03:42:1801:23:4897. 05:14:3802:05:42117.
118.Michal KociánLiberec67A 01:44:2100:36:21119. 03:24:3101:20:31124. 03:44:3401:26:0498. 05:15:3002:06:34118.
119.Marek PolachZnojmo160A 01:42:1700:34:17111. 03:09:5001:05:5087. 03:30:2901:11:5976. 05:16:2002:07:24119.
120.Tomáš SmolichaNový Malín94A 01:52:1600:44:16158. 03:23:4201:19:42120. 03:41:0001:22:3093. 05:16:2102:07:25120.
121.Tomáš MěrkaKlub biatlonu Břidličná12B 01:49:1200:41:12145. 03:21:4101:17:41116. 03:38:1601:19:4685. 05:16:4702:07:51121.
122.Irena AmbrožováTeam Irča9G 01:49:1000:41:10144. 03:21:4301:17:43117. 03:38:1601:19:4685. 05:16:4802:07:52122.
123.Filip HoráčekVelka Bystrice91B 01:48:2000:40:20137. 03:24:0101:20:01122. --- 05:17:2902:08:33123.
124.Milan PřikrylSlavoj Bruntál203A 01:45:2000:37:20125. 03:32:5801:28:58139. 03:52:0501:33:35108. 05:17:5102:08:55124.
125.Lukáš JurgaFrýdek-Místek202A 01:42:0400:34:04110. 03:25:1001:21:10125. --- 05:18:0802:09:12125.
126.Vaclav StaněkOskava72A --- 03:26:0701:22:07127. --- 05:18:1002:09:14126.
127.Zbyněk KovaříkBřezová nad Svitavou139B 01:46:2100:38:21131. 03:19:4601:15:46112. 03:39:4701:21:1790. 05:18:1102:09:15127.
128.Lumír JasiokTrek 1324220B 01:46:0900:38:09129. 03:28:0101:24:01131. 03:46:0001:27:30101. 05:19:1502:10:19128.
129.Ján ČavojskýŽilina111B 01:56:2400:48:24177. 03:33:0301:29:03140. 03:52:1401:33:44109. 05:21:0002:12:04129.
130.Jana BurianováPraha 971G 01:49:4500:41:45148. 03:29:2601:25:26133. 03:48:3901:30:09103. 05:22:5302:13:57130.
131.Roman SvubNamest na Hane103B 01:51:3300:43:33155. 03:29:2101:25:21132. --- 05:22:5702:14:01131.
132.David KamínekSDH Lhota n/M187B 01:49:4900:41:49150. 03:33:0901:29:09141. 03:52:5101:34:21110. 05:23:0202:14:06132.
133.Jan TurečekKlub potápěčů Zábřeh218A 01:42:3300:34:33115. 03:27:3001:23:30130. 03:46:1601:27:46102. 05:23:1002:14:14133.
134.Kristýna NesrstováŠTARNOV149G 01:52:1900:44:19160. 03:30:0801:26:08135. 03:48:4101:30:11104. 05:23:5802:15:02134.
135.Adam BernardPRO DŘEŇ NA DŘEŇ157A 01:35:4800:27:4869. 03:10:5701:06:5790. --- 05:24:0602:15:10135.
136.Jan MinarčíkRoušták163A 01:51:4000:43:40156. 03:32:5501:28:55138. --- 05:24:1402:15:18136.
137.David ŠevčíkfKlidu Sport Team197B 01:46:1600:38:16130. 03:41:1401:37:14159. 04:00:2101:41:51121. 05:24:3902:15:43137.
138.Petr PospíšilCH3134B 01:57:2200:49:22180. 03:41:0901:37:09158. 03:59:0501:40:35116. 05:27:0602:18:10138.
139.Dalibor Čásek40C 01:48:2200:40:22139. 03:33:1701:29:17142. 03:51:5701:33:27107. 05:28:1202:19:16139.
140.Zdeněk VotavaOlomouc132A 01:45:5700:37:57128. 03:21:3801:17:38115. 03:40:2701:21:5791. 05:28:5002:19:54140.
141.Marek ŽabčíkPardubice236B 01:55:1900:47:19169. 03:39:3601:35:36154. --- 05:30:1002:21:14141.
142.Jaromir BaxaLiberec245A 01:47:2000:39:20134. 03:30:1101:26:11136. 03:49:5801:31:28105. 05:31:5602:23:00142.
143.Richard PeiskerKRB Chrudim282C 01:56:2200:48:22176. 03:38:4101:34:41149. 03:57:4001:39:10115. 05:31:5902:23:03143.
144.Petr OndryášTJ Liga 100 Olomouc246B 01:48:3700:40:37142. 03:33:2101:29:21143. --- 05:32:2002:23:24144.
145.Libor JanůŠumperk100B 01:55:2500:47:25170. 03:39:4001:35:40155. --- 05:32:4102:23:45145.
146.Marek HladnýBrno261B 01:56:0400:48:04173. 03:39:3201:35:32153. 03:59:1201:40:42117. 05:34:0502:25:09146.
147.Pavel SlepicaPipin Bystrovany320B --- 03:41:3101:37:31160. --- 05:35:0002:26:04147.
148.David Maršálek44.lmopr Jindřichův Hradec227A 01:56:0800:48:08175. 03:39:4801:35:48157. --- 05:35:5202:26:56148.
149.Tomáš TylingrRuncat185A 01:49:3200:41:32146. 03:34:5901:30:59145. 03:56:1801:37:48113. 05:36:0702:27:11149.
150.Tomáš KrchňákOstrava-Pouba277B 01:56:3300:48:33178. 03:43:3201:39:32163. 04:02:4301:44:13122. 05:36:2002:27:24150.
151.Petr JorníčekMK Seitl Ostrava256C --- 03:35:1901:31:19147. --- 05:36:4402:27:48151.
152.Matěj BrdíčkoTJ Spartak Přerov177A 01:56:4400:48:44179. 03:39:4501:35:45156. 04:00:0301:41:33119. 05:37:2002:28:24152.
153.Jiří ŠedivýDům pro Julii57A 01:47:1700:39:17133. 03:34:4801:30:48144. --- 05:38:0402:29:08153.
154.Lukáš HavelkaMěsto Albrechtice228A 01:41:5900:33:59108. 03:29:5901:25:59134. --- 05:39:0902:30:13154.
155.Jiří DoleželŠumperk108B 01:51:1500:43:15152. 03:41:3801:37:38162. --- 05:39:3502:30:39155.
156.Laurent JaumotteAXA59B --- 03:39:1901:35:19152. --- 05:39:5602:31:00156.
157.Filip GruszPodej mi pivo167A 01:53:5800:45:58162. 03:47:1201:43:12173. 04:04:4701:46:17127. 05:40:0602:31:10157.
158.Radek  LukszaMK Seitl Ostrava150B 02:03:1600:55:16205. --- 04:03:5201:45:22123. 05:40:0702:31:11158.
159.Jan Kamínek321B 01:50:2300:42:23151. 03:36:3001:32:30148. 03:57:0801:38:38114. 05:40:3902:31:43159.
160.Jiří VávrůTři veteráni281B 01:54:1600:46:16164. 03:44:3601:40:36168. 04:05:2401:46:54129. 05:41:0202:32:06160.
161.Vladimir Fortelka190A 02:02:5400:54:54203. 03:44:4401:40:44169. 04:04:0601:45:36125. 05:42:0102:33:05161.
162.Petr JadrnýTJ Liga 100 Olomouc33B 01:48:2500:40:25140. 03:44:0101:40:01164. --- 05:43:3502:34:39162.
163.Vlastička ZobačováExtra Brno337F 02:00:4100:52:41192. 03:47:1601:43:16174. 04:05:0401:46:34128. 05:44:0102:35:05163.
164.Marek BednářKunovice104B 01:57:3200:49:32181. 03:54:2901:50:29185. 04:16:5201:58:22142. 05:46:0102:37:05164.
165.David PejšekClairssy Racing318A 01:56:0500:48:05174. 03:41:3501:37:35161. 04:00:0801:41:38120. 05:46:4602:37:50165.
166.Jonáš GazdíkOlomouc302A 02:01:0600:53:06195. 03:51:1801:47:18178. 04:11:0901:52:39134. 05:47:0102:38:05166.
167.Magdalena WaszczykowskaPrudnik97G 02:05:0800:57:08209. 03:53:4901:49:49183. --- 05:47:1002:38:14167.
168.Martin SvobodaBrno200B 02:01:0000:53:00193. 03:49:2001:45:20175. 04:08:2401:49:54133. 05:48:1502:39:19168.
169.Jiří BělohlávekSK ELDIS Pardubice291B 01:54:0700:46:07163. 03:44:1201:40:12166. --- 05:48:5502:39:59169.
170.Bohuš BarbořákTJ Liga 100 Olomouc196C 01:54:2500:46:25166. 03:44:0601:40:06165. 04:05:3701:47:07130. 05:50:0502:41:09170.
171.Jan Nedbal305B 02:01:3300:53:33197. 03:45:2201:41:22170. 04:06:0101:47:31131. 05:52:4402:43:48171.
172.Martin BurianĎáblice Stars304B 01:49:3700:41:37147. 03:39:0301:35:03151. 03:59:1401:40:44118. 05:52:4502:43:49172.
173.Petr MatějíkCycloracing Olomouc199C 01:43:3600:35:36117. 03:44:1701:40:17167. 04:03:5701:45:27124. 05:53:1102:44:15173.
174.Roman ČástečkaSDH Hrabůvka253B 01:55:5700:47:57172. 03:52:4301:48:43181. 04:14:1201:55:42139. 05:53:2902:44:33174.
175.Lenka VejdělkováRunsport272F --- 03:46:2401:42:24172. 04:07:5501:49:25132. 05:53:5402:44:58175.
176.Aleš DěckýMilujemehory.eu285A 01:54:4400:46:44167. 03:45:4301:41:43171. --- 05:56:2802:47:32176.
177.Radek CimalaFrýdlant nad Ostravicí161B 02:02:5400:54:54203. 03:58:5501:54:55189. 04:20:2802:01:58145. 05:56:5902:48:03177.
178.Kateřina  Jírová Opava 53F 02:05:0700:57:07208. 03:58:0901:54:09188. 04:18:5002:00:20144. 05:57:1102:48:15178.
179.Lukáš KoudelkaAK Drnovice / AC Okrouhlá64A --- 03:11:2601:07:2693. 03:50:1001:31:40106. 05:57:5702:49:01179.
180.Zuzana KeszeláPochodnický spolek205F 02:02:0400:54:04202. 03:52:2601:48:26179. --- 05:58:1702:49:21180.
181.Jan Štych214A 01:35:0400:27:0462. 03:31:1001:27:10137. 03:53:5701:35:27111. 05:58:2302:49:27181.
182.Ondřej FialaBOSKOVICE266A 02:00:0700:52:07190. 03:50:2001:46:20176. 04:12:3501:54:05136. 06:00:1102:51:15182.
183.Karel TomečekDoloplazy287A 01:53:4600:45:46161. 03:56:0601:52:06187. 04:18:1501:59:45143. 06:01:1702:52:21183.
184.Martin PaříkČernošice213A 01:59:0100:51:01187. 03:52:2901:48:29180. 04:13:3201:55:02137. 06:03:4902:54:53184.
185.Tomáš HynekD.S. Pancíř307B 01:54:2300:46:23165. 03:54:0701:50:07184. 04:15:0301:56:33140. 06:04:4302:55:47185.
186.David FordeyTJ Spartak Přerov206A 02:01:5800:53:58201. 03:59:1001:55:10190. --- 06:06:1102:57:15186.
187.Edyta Koralewska98G 02:05:5800:57:58213. 04:03:0601:59:06196. 04:23:4802:05:18148. 06:06:1202:57:16187.
188.Tomáš ZahálkaKilt Zahálka338B 01:58:4800:50:48185. 03:50:5401:46:54177. 04:12:0301:53:33135. 06:08:1402:59:18188.
189.Ondra ZobačExtra Brno326A 01:58:1000:50:10182. 03:53:4301:49:43182. 04:14:0901:55:39138. 06:08:2702:59:31189.
190.Libor BlahaTeam Bedihošť14A 01:58:4600:50:46183. 04:10:1902:06:19210. 04:29:0602:10:36157. 06:08:4902:59:53190.
191.Jan Jurek PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 178A 01:44:2300:36:23120. 03:38:5401:34:54150. 04:04:0701:45:37126. 06:09:2103:00:25191.
192.Jana HlavinkováOkrouhlá86F 02:01:3800:53:38199. 04:06:5602:02:56204. 04:29:3802:11:08159. 06:09:4703:00:51192.
193.Petr JelínekBrno260B 02:07:0500:59:05217. 04:05:4202:01:42202. 04:26:4602:08:16154. 06:10:0503:01:09193.
194.Marketa LorinczyVSK Univerzita Brno109F 02:10:1901:02:19226. 04:05:3402:01:34201. 04:26:3102:08:01152. 06:11:1303:02:17194.
195.Andrea TovárkováTeam Irča18G 02:08:1801:00:18219. 04:07:1102:03:11205. --- 06:16:0703:07:11195.
196.Lukáš PolívkaOkrouhlá28A 02:01:3700:53:37198. 04:10:3502:06:35211. 04:32:0902:13:39162. 06:17:0703:08:11196.
197.Jiří AmbrosSlatinice155B 01:55:2600:47:26171. 04:03:3401:59:34198. 04:26:0002:07:30150. 06:18:0903:09:13197.
198.Michal ČavojskýJundrov85A 02:00:3200:52:32191. 04:00:5101:56:51191. 04:23:1702:04:47147. 06:19:1003:10:14198.
199.Jana Cupáková36F 02:12:5501:04:55231. 04:16:0802:12:08219. 04:38:4702:20:17168. 06:19:4703:10:51199.
200.Martina NovákováSlavia Žižkov - Voláč4G 02:01:1600:53:16196. 03:54:3501:50:35186. 04:16:4201:58:12141. 06:20:0903:11:13200.
201.Karolína OřechovskáMattech team249F 02:06:0500:58:05214. 04:01:5601:57:56192. 04:25:1202:06:42149. 06:22:0503:13:09201.
202.Jiří Nezval30A --- 04:05:3002:01:30200. 04:30:3302:12:03161. 06:22:3603:13:40202.
203.Vladimír ŠimekDols Šumperk211B 01:54:4900:46:49168. 04:02:0701:58:07193. 04:26:0002:07:30150. 06:22:3703:13:41203.
204.Luděk KlapilOD MORAVA Holešov195B 02:10:5601:02:56228. 04:16:1002:12:10220. --- 06:23:1303:14:17204.
205.Lukáš VaculaOstrava24B 01:59:3000:51:30188. 04:04:3202:00:32199. 04:26:3802:08:08153. 06:23:1403:14:18205.
206.Jan ČapkaTrebic138B 02:09:1001:01:10224. 04:10:4002:06:40212. 04:33:1002:14:40164. 06:23:2403:14:28206.
207.Roman JašekAO Kobeřice79B 02:03:2300:55:23206. 04:03:2601:59:26197. 04:28:1202:09:42155. 06:23:3703:14:41207.
208.Honza FulíkMiHo240B --- --- --- 06:24:2903:15:33208.
209.Tomáš ProkešOK Slavia Hradec Králové226B 02:05:2500:57:25211. 04:09:5502:05:55209. 04:29:2202:10:52158. 06:24:3003:15:34209.
210.Martin Pospíšil141A 02:01:5400:53:54200. 04:12:2202:08:22213. 04:33:2302:14:53165. 06:24:4003:15:44210.
211.Marek WerbitzkyBrno80C --- 04:13:3102:09:31214. 04:35:0602:16:36166. 06:24:5403:15:58211.
212.Martin MacháčekBrno84C 02:14:3701:06:37236. 04:09:5202:05:52208. 04:32:3702:14:07163. 06:26:1103:17:15212.
213.Ondřej PrášekKajak VUT19B 02:07:4300:59:43218. 04:09:4802:05:48207. --- 06:26:2103:17:25213.
214.Tomáš DoubekKoupelny s.r.o.215A 01:58:4700:50:47184. 04:15:0302:11:03216. 04:39:2302:20:53170. 06:29:0403:20:08214.
215.Tomáš LovasASPOT Hulín247B 02:01:0100:53:01194. 04:15:3202:11:32218. 04:39:1202:20:42169. 06:29:3203:20:36215.
216.Adam Ježek101A 02:14:1501:06:15233. 04:19:4902:15:49224. 04:43:2702:24:57172. 06:30:1703:21:21216.
217.Wojtek SzelochGlucholazy212A 02:22:1001:14:10250. 04:21:5702:17:57226. --- 06:32:1303:23:17217.
218.Jitka SvačinováPampeliška Olomouc89F 02:06:4700:58:47216. 04:06:1302:02:13203. 04:28:3102:10:01156. 06:33:0403:24:08218.
219.Petr MisiarzTrek 1324275B 02:00:0600:52:06189. 04:02:1201:58:12194. 04:29:4202:11:12160. 06:33:0903:24:13219.
220.Lukáš Dostál331A 02:09:0301:01:03223. 04:15:1002:11:10217. 04:38:3902:20:09167. 06:34:0803:25:12220.
221.Lukáš MazákTJ Sokol Hrabenov164A 01:49:0200:41:02143. 04:39:3802:35:38243. --- 06:37:3403:28:38221.
222.Petr KudláčTJ Sokol Mohelno32A 02:14:3301:06:33234. 04:21:1702:17:17225. 04:45:0302:26:33173. 06:38:2903:29:33222.
223.Blanka KlimešováOpava55G 02:20:4001:12:40246. 04:24:5802:20:58229. --- 06:39:0003:30:04223.
224.Marek OčadlíkOpava239B 02:20:4601:12:46247. 04:24:5302:20:53228. --- 06:39:0403:30:08224.
225.David ZatloukalUherský Brod44A 02:10:3501:02:35227. 04:18:5802:14:58221. --- 06:39:4503:30:49225.
226.Jiří JirásekK.O. PODĚBRADY70C 02:08:2001:00:20220. 04:03:0101:59:01195. 04:22:1402:03:44146. 06:42:1503:33:19226.
227.Král RomanBolatice284C 02:11:1801:03:18229. 04:19:0302:15:03222. --- 06:44:1103:35:15227.
228.Jana GříbkováPERUN TEAM BLANSKO43G 02:17:1701:09:17241. 04:26:1902:22:19230. 04:48:4102:30:11175. 06:44:3203:35:36228.
229.Ladislav DrábekUničov209B 01:58:5400:50:54186. 04:31:3602:27:36235. 04:58:1802:39:48179. 06:52:2503:43:29229.
230.Jan GencoOrlová49C 02:18:0801:10:08242. 04:24:4302:20:43227. 04:50:3102:32:01176. 06:53:0003:44:04230.
231.Petr HurtíkZlaté Hory73C 02:18:3601:10:36245. 04:28:3202:24:32234. 04:56:2702:37:57178. 06:54:0403:45:08231.
232.Jaroslav KocourekHavířov105C 02:16:5701:08:57239. 04:26:5702:22:57233. --- 06:54:1303:45:17232.
233.Jaroslav KrátkýOlomouc82B 02:05:4300:57:43212. 04:35:1902:31:19237. 04:59:1202:40:42180. 06:57:2503:48:29233.
234.Jakub HladišOlomouc90A 02:06:2500:58:25215. 04:19:0602:15:06223. 04:46:3702:28:07174. 06:58:1303:49:17234.
235.Jaroslava Hermanová2JH192G 02:08:5601:00:56221. 04:26:4202:22:42231. --- 07:02:1303:53:17235.
236.Jitka StojaníkováHrbáči run team37F 02:27:3501:19:35253. 04:45:1302:41:13245. --- 07:08:4903:59:53236.
237.Dominik NovákOlomouc52A 02:18:2601:10:26243. 04:36:2202:32:22239. --- 07:08:5103:59:55237.
238.Petr ZapletalZlaté Hory301C 02:16:3801:08:38238. 04:38:5202:34:52240. 04:59:4302:41:13181. 07:09:3304:00:37238.
239.Zdeněk KlučkaŠumperk146B 02:05:1400:57:14210. 04:13:3502:09:35215. --- 07:11:0904:02:13239.
240.Kateřina DutszákováLitovel229F 02:45:5501:37:55261. --- --- 07:12:2304:03:27240.
241.Martin VálkaLonely Long Distance Runners Ostrava83C 02:17:0501:09:05240. 04:32:2202:28:22236. 05:01:5602:43:26182. 07:19:1404:10:18241.
242.Jitka GencováOrlová48G 02:21:1201:13:12249. 04:36:1802:32:18238. --- 07:19:1904:10:23242.
243.Petr VokálKARAT eXtreme Heads7A 02:18:3501:10:35244. 04:39:3202:35:32242. 05:14:4302:56:13185. 07:20:4104:11:45243.
244.Paul HonigOlomouc25B 02:27:5101:19:51254. 04:45:1402:41:14246. 05:15:1702:56:47186. 07:21:0304:12:07244.
245.Jakub Herman2JH191B 02:08:5801:00:58222. 04:26:4902:22:49232. --- 07:21:0904:12:13245.
246.Pavel KrálBěžouni z Klánovického lesa292C 02:14:3301:06:33234. 04:39:2902:35:29241. 05:06:5202:48:22184. 07:25:1704:16:21246.
247.Ladislava VondráčkováŠternberk181G 02:40:3401:32:34260. --- 05:19:0003:00:30187. 07:25:2204:16:26247.
248.Dalibor KrbílekLíšná156C 02:22:2501:14:25252. 04:40:2602:36:26244. 05:06:4002:48:10183. 07:26:0104:17:05248.
249.Michal JančíkAK Přerov65A 02:30:2301:22:23255. --- 05:29:4603:11:16190. 07:41:3304:32:37249.
250.Blanka MazouchováSDH Čekyně68G 02:30:2601:22:26256. --- --- 07:41:3604:32:40250.
251.Alena HaluzováNivnice15G 02:47:4201:39:42263. --- --- 08:04:2004:55:24251.
251.Václav BlahaTEAM Bedihošť234C 02:40:1901:32:19259. --- --- 08:04:2004:55:24251.
253.Eliška Anna KubičkováSC Marathon Plzeň186G 02:51:2201:43:22264. --- --- 08:33:1005:24:14253.
DNFDominik ChlupáčSportObchod.cz39A 01:18:4100:10:4115. --- 03:00:0100:41:3124. --DNF
DNFRadim HuttaŠpačince207A 01:36:1100:28:1174. 03:06:3901:02:3978. 03:32:3001:14:0081. --DNF
DNFTomáš KlimekTriklub Olomouc 2005300C 01:31:2800:23:2851. 02:54:1900:50:1948. 03:38:4301:20:1388. --DNF
DNFAlexandr SkribuckijMK Prostějov74A 01:52:1400:44:14157. 03:35:0301:31:03146. 03:56:0401:37:34112. --DNF
DNFJan NovotnýUjo298A --- 04:07:2502:03:25206. 04:41:4202:23:12171. --DNF
DNFGabriela  KrčmářováLudmírov 117G 02:12:0101:04:01230. --- 04:53:2802:34:58177. --DNF
DNFVítězslav AdamíčekBrušperk116B 02:16:1701:08:17237. --- 05:21:5103:03:21188. --DNF
DNFJan CenkerUjo309A --- --- 05:21:5103:03:21188. --DNF
DNFPetr MaturaNáklo16B 01:37:5700:29:5780. 03:19:0101:15:01111. --- --DNF
DNFVít PavlištaTrenovanibehu.cz201A 01:09:2600:01:263. --- --- --DNF
DNFMarek CausidisBUFF/SALOMON TEAM267A 01:15:0400:07:0412. --- --- --DNF
DNFRadek HüblRunSport290A 01:19:2700:11:2717. --- --- --DNF
DNFPeter FraňoSalomon/Suunto269A 01:20:1800:12:1819. --- --- --DNF
DNFAnna KorobkoON Running/BehejBrno.com162F 01:30:2600:22:2648. --- --- --DNF
DNFDavid KnotekDobytčáci8A 01:40:5600:32:56101. --- --- --DNF
DNFZuzana  BartasovaInov8 Czech 322F 01:41:1700:33:17105. --- --- --DNF
DNFLukáš RůžičkaRUNSPORTTEAM268A 01:48:3200:40:32141. --- --- --DNF
DNFMiroslav  JanočkoBernartice 76A 02:04:1400:56:14207. --- --- --DNF
DNFIvo SovišBěžci z Rya133B 02:09:3101:01:31225. --- --- --DNF
DNFVít ProcházkaLUGANO SKY RUNNING TEAM170B 02:13:3401:05:34232. --- --- --DNF
DNFPetr KatovskýBrno125B 02:20:5001:12:50248. --- --- --DNF
DNFLuboš ŠvihelSokol Chochol238C 02:22:2401:14:24251. --- --- --DNF
DNFJan HložekTřinec124B 02:39:2501:31:25257. --- --- --DNF
DNFEva Hradská96G 02:40:1501:32:15258. --- --- --DNF
DNFPetra Doleželova242G 02:46:0701:38:07262. --- --- --DNF
DNFVanda Jenejovádynafit_geosport/slovak ultra trail team119F --- --- --- --DNF
DNFPetr VltavskýSalomon/Suunto166B --- --- --- --DNF
DNFJan MíšekBONBON Praha210C --- --- --- --DNF
DNFJiří PetrSalomon/Suunto264B --- --- --- --DNF
DNFPetr BolhaMedlánecká rychta283A --- --- --- --DNF
DNFDalimil HotaJahůdky Třinec335A --- --- --- --DNF

Konec.