Výsledky - včetně mezičasů

MARATON - 42 km, všechny kategorie

Poř.JménoTým / městoSt.č.Kat. Mezičas - 28 km Mezičas - 31 km Cíl - 42 km
   ČasZtráta na 1.Poř.   ČasZtráta na 1.Poř.   ČasZtráta na 1.Poř.
1.Dominik TaborTeam Hoka Garmin269A 02:03:52-1. --- 03:05:30-1.
2.David  Pelíšek SALOMON 3A 02:06:4700:02:552. --- 03:08:5000:03:202.
3.Michal ŠmahelINOV-8289A 02:06:5900:03:073. --- 03:09:2400:03:543.
4.Tomáš HudecSalomon/Rab241A 02:10:4600:06:544. --- 03:17:1400:11:444.
5.Jiří PetrSALOMON1B 02:12:2700:08:355. --- 03:23:3100:18:015.
6.Tomáš KřivohlávekSALOMON 236A 02:18:2200:14:306. --- 03:28:2800:22:586.
7.Petr HénekSalomon243A --- --- 03:28:4900:23:197.
8.Marián PriadkaSalomon249A 02:24:3300:20:4111. --- 03:37:1400:31:448.
9.Vít OtevřelColumbia Montrail72A 02:23:0000:19:0810. 02:36:0000:00:092. 03:37:5100:32:219.
10.Vojtěch GrünSALOMON234A 02:21:4400:17:527. --- 03:37:5500:32:2510.
11.Václav GlosATEX291A 02:26:1500:22:2312. 02:39:4700:03:563. 03:43:3300:38:0311.
12.Gabriel  Kuropatwa SBG Salco242A 02:22:2100:18:299. 02:35:51-1. 03:47:0300:41:3312.
13.Katarina LovrantovaSalomon239F 02:33:1100:29:1914. --- 03:51:2000:45:5013.
14.Jan MitacekVSK Humanita41A 02:36:3500:32:4316. --- 03:53:5600:48:2614.
14.Marek BergauerHobby Runners178A 02:36:5300:33:0117. 02:50:5200:15:014. 03:53:5600:48:2614.
16.Tomáš KechrtNový Malín (okres Šumperk)159B 02:37:0500:33:1318. --- 03:56:5500:51:2516.
17.Ondřej StebelAkPerna 292A 02:32:4400:28:5213. --- 03:58:3100:53:0117.
18.Zdeněk HruškaRunsport.cz/Salomon244A --- --- 03:59:3400:54:0418.
19.Jiří HolasRum and Run Březová nad Svitavou137A 02:41:5100:37:5921. 02:56:0800:20:178. 04:00:4500:55:1519.
20.Tereza KubíčkováSalomon / Rab2F 02:41:2600:37:3420. --- 04:02:0300:56:3320.
21.Tomáš LandgráfCasapound Roma28B 02:33:5500:30:0315. --- 04:03:4500:58:1521.
22.Zuzana Ožanová271F 02:42:0500:38:1323. 02:55:2400:19:337. 04:04:1400:58:4422.
23.Robert DubjelRunning zone Brno182B --- --- 04:05:3501:00:0523.
24.Barbora MarkováHČ ATHLETICS294F 02:46:5900:43:0730. --- 04:06:5601:01:2624.
25.Martin  Skřivánek AK DRNOVICE 25B 02:44:2900:40:3725. --- 04:07:1301:01:4325.
26.Patrik PompeFenix Ski Team Jeseník35A 02:39:4700:35:5519. 02:54:3400:18:435. 04:08:1301:02:4326.
27.Aleš KonečnýfKlidu sport team120A 02:45:4500:41:5328. 03:00:4300:24:5210. 04:09:3501:04:0527.
28.Mária DanečkováRestartniSA.sk268F 02:46:3100:42:3929. --- 04:10:0001:04:3028.
29.Vladimír FabušJogging klub Dubnica220C --- --- 04:11:1501:05:4529.
30.Miroslav  Šrámek TJ Drslavice 152B 02:49:4100:45:4932. 03:04:2200:28:3112. 04:13:0901:07:3930.
31.Filip BuchertJuvenia Głuchołazy 51A 02:42:1500:38:2324. 02:58:4300:22:529. 04:14:1701:08:4731.
32.Kateřina Matrasová262G 02:49:5700:46:0533. --- 04:14:3501:09:0532.
33.Michal MašlíkŠternberk57B 02:51:5600:48:0439. 03:07:4300:31:5214. 04:15:1001:09:4033.
34.Michaela Luňáčková283F 02:50:0500:46:1334. --- 04:15:2501:09:5534.
35.Jakub AndrleKostelec n.Č.lesy213B 02:49:0000:45:0831. --- 04:16:0601:10:3635.
36.Ekaterina ZanozinaKerteam230F 02:51:3800:47:4637. --- 04:16:3601:11:0636.
37.Vít KnežínekAKBK / Brooks trail runners274A 02:42:0100:38:0922. 02:55:2200:19:316. 04:17:0501:11:3537.
38.Petr StarýZmačkaný vasilo174A 02:44:5900:41:0726. --- 04:17:5601:12:2638.
39.Lukáš Válek227A 02:58:4300:54:5149. 03:13:1400:37:2317. 04:20:3101:15:0139.
40.Tomáš GromusKolečkové lyže TOMSKI74B 02:50:4000:46:4836. --- 04:22:0601:16:3640.
41.Zuzana ZapletalováSRTG Praha225F 02:58:0700:54:1546. --- 04:22:0701:16:3741.
42.Monika DudekLks Ziębice 245G 02:21:5400:18:028. --- 04:22:2901:16:5942.
43.Eva Šimonovská2BWINNER TEAM204G 02:58:4700:54:5550. 03:13:3400:37:4318. 04:23:1001:17:4043.
44.Daniel Matejovič Běž.cz216A 02:50:2800:46:3635. --- 04:24:1101:18:4144.
45.Martin ManTřebíč254A 02:53:2200:49:3040. 03:08:5000:32:5915. 04:24:4301:19:1345.
46.Vojtěch KopřivaKuřim154A 02:55:1000:51:1841. 03:10:4600:34:5516. 04:28:2901:22:5946.
47.Vendula HorčičkováOOB TJ Slovan Luhačovice288F 02:59:0700:55:1551. 03:15:4800:39:5720. 04:30:4801:25:1847.
48.Martina  HampejsováŠNECI na MAX71G 03:02:0200:58:1060. --- 04:32:4401:27:1448.
49.Martin HořínekSK Oceláci Ostrava86B 03:00:4900:56:5756. --- 04:33:4401:28:1449.
50.Michal PetreňDlouhá Loučka27A 02:57:4500:53:5344. --- 04:34:4101:29:1150.
51.Lumír JasiokTrek 132489B 02:51:4600:47:5438. 03:07:0400:31:1313. 04:34:4601:29:1651.
52.Jakub Hájek36C 02:58:0100:54:0945. --- 04:34:5101:29:2152.
53.Radek SvobodaRJ Mohelnice251B 03:03:1600:59:2462. 03:19:3300:43:4225. 04:35:0501:29:3553.
54.Radovan JašekPartyja Frenštát p.R.250B 03:01:2400:57:3258. 03:18:0400:42:1322. 04:35:2701:29:5754.
55.Dominika  Dušková Trailpoint 19F 03:05:5101:01:5969. --- 04:36:1301:30:4355.
56.Erik RzepielBrno55A 03:05:3901:01:4768. --- 04:37:3501:32:0556.
57.Michal Jedličkaed System Silvini team / HO SKOL58B 02:56:2100:52:2942. --- 04:38:1201:32:4257.
58.Jaroslava Ježková253F 03:00:3300:56:4155. --- 04:40:3601:35:0658.
59.Michal EhlDZP Haná257A 03:03:3800:59:4663. --- 04:40:5701:35:2759.
60.Marek RyšánekŠternberk88B 03:01:4900:57:5759. 03:19:1300:43:2224. 04:41:4201:36:1260.
61.Petr MisiarzTrek 13244B 02:58:3100:54:3948. 03:15:4600:39:5519. 04:42:1201:36:4261.
62.Dušan MurčoMRCINA / Behavera275A 03:04:4001:00:4865. 03:21:4300:45:5227. 04:43:0001:37:3062.
63.Miroslav Veselovský222A 03:03:4400:59:5264. --- 04:43:1301:37:4363.
64.Filip KřivánekBabice u Rosic65A 03:00:5600:57:0457. 03:17:2000:41:2921. 04:43:1401:37:4464.
65.Martin KocourekRunCat255B 03:03:1000:59:1861. 03:21:4000:45:4926. 04:43:2801:37:5865.
66.Jiří DoleželŠumperk47B 03:06:4101:02:4971. 03:22:2400:46:3328. 04:43:3901:38:0966.
67.Anna KorobkoBrno260F 03:05:1301:01:2167. --- 04:44:1901:38:4967.
68.Roman Bazgier219A 03:06:3301:02:4170. 03:24:3800:48:4731. 04:44:2001:38:5068.
69.Ondřej MalíkAdvenťáci226A 02:58:1900:54:2747. --- 04:46:2901:40:5969.
70.Robert Benčíktrail-run2.cz39B 03:04:5501:01:0366. 03:22:3600:46:4529. 04:46:4501:41:1570.
71.Martin OrlovskýTj Drslavice26B 03:06:4901:02:5772. --- 04:47:0701:41:3771.
72.Kateřina OndrušíkAK Šternberk 13G 03:08:4401:04:5274. 03:26:1700:50:2632. 04:47:5301:42:2372.
73.Vladimír Mazánek281B 03:09:5301:06:0179. 03:27:0400:51:1334. 04:49:1601:43:4673.
74.Michal KomarekDalečín173B 03:18:0801:14:1696. 03:35:3400:59:4344. 04:51:5201:46:2274.
75.Petr MatějíkCycloracing team17C 03:13:3501:09:4385. --- 04:51:5501:46:2575.
75.Ondrej ČtvrtečkaKIPRUN Ambassador265A 02:59:3800:55:4653. --- 04:51:5501:46:2575.
77.Martin HandlHolešov104A 03:09:4201:05:5077. --- 04:52:4301:47:1377.
78.Pavel VeselýRokytnice nad Jizerou177C 03:09:2001:05:2876. 03:27:0300:51:1233. 04:53:2201:47:5278.
79.Ondřej ValaLitostrov150A 03:11:3101:07:3981. --- 04:54:1201:48:4279.
80.Jan HeřmanskýFotři na útěku228A 03:09:4901:05:5778. --- 04:54:2501:48:5580.
81.Martin Pospíšil56A 03:16:5701:13:0594. --- 04:54:3101:49:0181.
82.Halka  Kočí 209G 03:14:0301:10:1187. --- 04:56:0801:50:3882.
83.Mirek KachyňaTrisk Olomouc132C 03:12:1301:08:2182. 03:29:4300:53:5236. 04:56:1001:50:4083.
84.Jiri BachoOpává126B 03:15:5701:12:0591. 03:34:3300:58:4243. 04:58:3201:53:0284.
85.Elen ŠimonováHorní Bludovice 273G 03:20:4301:16:51101. 03:36:4901:00:5845. 04:58:4001:53:1085.
86.Ivo VrobelPískov176A 03:15:3701:11:4590. 03:32:3800:56:4739. 04:59:1001:53:4086.
87.Michal ZvolánekZvolas229A 03:13:0201:09:1083. 03:30:3300:54:4237. 04:59:2801:53:5887.
88.Lukáš Stolarikvéfa. 122A 03:16:1201:12:2093. --- 04:59:4401:54:1488.
89.Petra Pokorná105F 03:13:2301:09:3184. 03:31:2300:55:3238. 04:59:4901:54:1989.
90.Václav Koubík218A 03:13:4301:09:5186. --- 05:01:5201:56:2290.
91.Tomáš KvíčalaKRTEK TÝM MÍSTEK276B 03:15:2501:11:3389. 03:32:4600:56:5540. 05:02:2301:56:5391.
92.Pavlína Andršová118F 03:27:5401:24:02118. --- 05:02:3201:57:0292.
93.Andrzej LamekAktywny Ostrzeszów69C 03:21:5201:18:00110. --- 05:02:5501:57:2593.
94.Ludmila VondrováDalečín170F 03:21:3101:17:39107. 03:39:2001:03:2950. 05:03:0501:57:3594.
95.Petr MaturaNáklo48B 03:16:0401:12:1292. 03:33:4600:57:5542. 05:03:0901:57:3995.
96.Jaromír DoležalBrníčko144B 03:21:0901:17:17104. 03:38:4501:02:5449. 05:03:1701:57:4796.
96.Jan Tryznaed System Silvini team / HO SKOL59B 03:10:5801:07:0680. --- 05:03:1701:57:4796.
96.Denis Shavgaleev7B 03:25:4501:21:53115. --- 05:03:1701:57:4796.
99.Tomáš  Valášek Hlásnice 96B 03:23:3501:19:43113. --- 05:03:2301:57:5399.
100.Tomáš OhankaSK NEREZIN267C 03:00:1300:56:2154. 03:18:2500:42:3423. 05:03:5301:58:23100.
101.Petr SkibaOstrava184B 03:09:0301:05:1175. --- 05:05:0301:59:33101.
102.Honza LachnitTJ Liga 100 Olomouc31B 03:32:1401:28:22128. 03:49:0601:13:1556. 05:07:1002:01:40102.
103.Klára VišnovskáOlomouc211F 03:18:1901:14:2797. --- 05:08:2402:02:54103.
104. Adam  FritscherTJ Liga 100 Olomouc16B 03:21:0601:17:14103. 03:37:1501:01:2446. 05:09:0902:03:39104.
105.Jan GregarUniverzita Palackého167A 03:20:4801:16:56102. --- 05:11:0402:05:34105.
106.Marek JandoraRunning Zone Brno83A 03:25:2701:21:35114. --- 05:11:2702:05:57106.
107.Lukáš HavelkaMěsto Albrechtice193B 03:18:3601:14:4498. --- 05:11:3802:06:08107.
108.Vojtěch BartošRunning Zone Brno40A 03:19:5101:15:5999. --- 05:11:5602:06:26108.
109.Tomáš  Kovalčík 223C 03:19:5601:16:04100. --- 05:13:0402:07:34109.
110.Tomáš  Měrka Klub biatlonu Bridličná 9C 03:21:3401:17:42108. --- 05:13:2502:07:55110.
110.Irena  Ambrožová Klub biatlonu Bridličná 8G 03:21:2301:17:31105. 03:38:2601:02:3548. 05:13:2502:07:55110.
112.Kristýna OtevřelováColumbia Montrail/ Čeladná53F 03:32:3201:28:40130. 03:50:0301:14:1257. 05:13:3902:08:09112.
113.Jan ŠaligaŠálaRun261A 03:31:4101:27:49127. --- 05:16:2402:10:54113.
114.Adam MervaPlné Cecky Mlieka264A 02:59:1700:55:2552. 03:23:5700:48:0630. 05:17:2102:11:51114.
115.Tereza Melounová94F 03:30:2701:26:35126. --- 05:19:2202:13:52115.
116.Martin MlčochPtení117C 03:21:2601:17:34106. 03:40:1501:04:2452. 05:21:2202:15:52116.
117.Michal KramářTábor29B 03:30:0401:26:12123. --- 05:21:4402:16:14117.
118.Luboš StudenýIvančice287A 03:17:2001:13:2895. 03:37:5401:02:0347. 05:22:5302:17:23118.
119.Ivo ProchazkaLondyn44C 03:21:3701:17:45109. 03:39:4501:03:5451. 05:24:0802:18:38119.
120.Javier InsaustiLa Grupeta 286A 03:08:2501:04:3373. 03:28:1100:52:2035. 05:24:3102:19:01120.
120.Pablo TerrobaLa Grupetta207A 03:22:1401:18:22111. --- 05:24:3102:19:01120.
120.Santiago Berenguer FerriLa Grupetta186A 02:45:1800:41:2627. 03:03:1500:27:2411. 05:24:3102:19:01120.
123.Michal Trejtnar185A 03:29:3701:25:45121. 03:47:5801:12:0754. 05:24:3502:19:05123.
124.Petr BlasinskiExtra Brno192A 03:36:0101:32:09137. --- 05:24:5202:19:22124.
125.Jiří PivecPIVI Team266C 03:26:4801:22:56117. --- 05:25:2802:19:58125.
126.Petra BěhalováGrygov277F 03:22:4001:18:48112. 03:41:1801:05:2753. 05:26:4502:21:15126.
127.Petr VltavskýSALOMON235B 03:38:5601:35:04142. --- 05:26:5102:21:21127.
128.Josef GrosmanŠternberk123A 03:15:0301:11:1188. --- 05:27:5702:22:27128.
129.Petr SladomelJahůdky217A 03:29:1101:25:19120. --- 05:28:0202:22:32129.
130.Martin SvobodaBrno165B 03:37:3101:33:39138. 03:56:3301:20:4262. 05:30:4702:25:17130.
131.Lukáš JaklVelká Bystřice232B 03:30:0801:26:16124. 03:48:5401:13:0355. 05:32:0202:26:32131.
132.Jaromir BaxaLiberec103B 03:32:2201:28:30129. 03:53:1301:17:2259. 05:32:1302:26:43132.
133.Petr FlorišSCHOTT Lanškroun50C 03:37:5401:34:02139. 03:57:1801:21:2764. 05:33:1202:27:42133.
134.Vladimíra  Heroldová Laguna cycles team Přerov 129G 03:39:1801:35:26144. 03:57:0501:21:1463. 05:33:3402:28:04134.
135.Markéta  Crhonková 97F 03:35:1901:31:27135. 03:54:5601:19:0560. 05:33:4202:28:12135.
136.Jiří SuchýRozběháme Svratku101A 03:41:2301:37:31148. --- 05:33:5602:28:26136.
137.Jan ChmelaLitovel63B 03:28:5201:25:00119. --- 05:34:1002:28:40137.
138.Jakub NavrátilAtletika Slavkov u Brna z.s.134B 03:33:4101:29:49133. --- 05:34:4102:29:11138.
139.Michal ŘeháčekOliVin195B 03:38:4401:34:52141. --- 05:34:5502:29:25139.
140.Jan Bryksolomouc206C 03:30:0101:26:09122. --- 05:39:0002:33:30140.
141.Tomáš CupianKlinika sportovní medicíny Ostrava91B 03:44:1701:40:25155. --- 05:39:1402:33:44141.
142.Zdeněk KolmašLiga 100 Olomouc179B 03:39:1301:35:21143. --- 05:39:1502:33:45142.
143.David BarabášTatran Litovel38A 03:30:1001:26:18125. 03:52:5201:17:0158. 05:39:5702:34:27143.
144.Martin LičkaOstrava54C 03:33:3501:29:43132. 03:56:0401:20:1361. 05:41:3102:36:01144.
145.Stanislav PolnarRuda nad Moravou60B 03:41:4401:37:52149. 04:02:0401:26:1366. 05:41:5502:36:25145.
146.Robert LahTrisk Olomouc46B --- --- 05:42:1102:36:41146.
147.Simona PazourkováRamzová139F 03:40:1201:36:20147. 04:01:1401:25:2365. 05:42:2402:36:54147.
148.Tereza SvobodováPraha 12215F 03:35:4701:31:55136. --- 05:42:3102:37:01148.
149.Lukáš SkřečekTo Dáme10B 03:50:2301:46:31160. --- 05:46:0802:40:38149.
150.Roman  Jašek AO Kobeřice 278C 03:45:1301:41:21156. --- 05:46:5802:41:28150.
151.Ondřej BendaTofido team32B 03:40:0401:36:12146. --- 05:48:2502:42:55151.
152.Zdeněk MatušekOstrava187C 03:42:4601:38:54151. --- 05:49:0902:43:39152.
153.Martin VojvodíkSKOB Ostrava169B 03:42:4901:38:57152. --- 05:49:1202:43:42153.
153.Michal Nemrava30B 03:46:0201:42:10157. 04:08:5201:33:0169. 05:49:1202:43:42153.
155.Martin Pařík Sk Černosice106B 03:46:3501:42:43158. 04:06:4101:30:5068. 05:50:3102:45:01155.
156.Blanka Švédová280F 03:50:0801:46:16159. 04:09:4701:33:5670. 05:50:5902:45:29156.
157.Tomáš Hospr321 Start160A 03:53:3401:49:42169. --- 05:51:0002:45:30157.
158.Vladimír ŠimekNový Malín290B 03:33:0501:29:13131. --- 05:51:0502:45:35158.
159.Petr JadrnýTJ Liga 100 Olomouc33B 03:53:1001:49:18168. --- 05:53:3202:48:02159.
160.Jakub JonasDvaNaTahu282A 03:43:0801:39:16154. 04:05:0501:29:1467. 05:53:4602:48:16160.
161.Eliška OlmrováBehejsepsem.cz151F 03:57:2001:53:28181. --- 05:53:5702:48:27161.
162.Martin KelarPunk´s trio67A 03:52:3901:48:47165. 04:13:0201:37:1173. 05:54:0902:48:39162.
163.Václav MensaLX+/Kyšice95C 03:42:5201:39:00153. --- 05:55:0002:49:30163.
164.Petr Hanák HNILA CZ s.r.o.136A 03:37:5701:34:05140. --- 05:55:4702:50:17164.
165.Michal KmeťMyjava135B 03:50:4401:46:52161. --- 05:57:2002:51:50165.
166.Martin ŠeděnkaŠeďové163B 03:56:4201:52:50177. --- 05:58:2702:52:57166.
167.Bohuslav FialaVinohard Slavkov u Brna157C 03:51:4101:47:49164. --- 05:59:2102:53:51167.
168.Eliška LasákováHať205F 03:57:0401:53:12180. --- 05:59:5902:54:29168.
169.Marek ZajacProstřední Bečva18B 03:51:1401:47:22162. 04:12:5801:37:0772. 06:01:3202:56:02169.
170.Jaroslav JarmerBludov5B 04:03:0401:59:12189. --- 06:01:3502:56:05170.
171.Pavel HolcmanPolná194B 03:42:2801:38:36150. --- 06:01:4402:56:14171.
172.Jakub HnilaHnila CZ s.r.o.141A 03:52:4801:48:56166. --- 06:03:0202:57:32172.
173.Michaela RybkováČeská Třebová80F 03:53:0301:49:11167. --- 06:03:0302:57:33173.
174.Matúš OrbanSRTG Praha110B 03:54:4601:50:54171. --- 06:03:5902:58:29174.
175.Rastislav Uhrin200A 04:04:3302:00:41192. 04:24:1501:48:2480. 06:04:1902:58:49175.
176.Jan JankůJ.J.231A 03:26:3401:22:42116. --- 06:05:3603:00:06176.
177.Roman HorákExtra Brno212A 03:56:4601:52:54178. 04:20:4201:44:5177. 06:05:5803:00:28177.
178.Anh Tuan TranTAC252A 03:56:2401:52:32174. 04:17:1201:41:2175. 06:06:0603:00:36178.
179.Alexandre Alekseev133A 03:56:3901:52:47176. --- 06:06:1603:00:46179.
180.Veronika ČížkováLoučná nad Desnou263F 03:51:3301:47:41163. 04:13:3401:37:4374. 06:06:4603:01:16180.
181.Martin KukolVětřkovice161A 03:57:3301:53:41182. --- 06:06:5303:01:23181.
182.Milan Škurek77B 03:56:1101:52:19173. --- 06:07:0303:01:33182.
183.Lucie BorkovcovaBrno100G 03:57:5901:54:07184. 04:21:3901:45:4879. 06:07:2003:01:50183.
184.Dominika Slabá121F 04:01:0501:57:13188. 04:20:3601:44:4576. 06:10:0103:04:31184.
184.Jakub PospíšilSK Po zemi128A 04:00:2901:56:37186. --- 06:10:0103:04:31184.
186.David KunešEUrunner.eu284B 04:04:1002:00:18190. --- 06:10:4603:05:16186.
187.Lukáš ČadaSCHOTT Lanškroun188B 04:00:3401:56:42187. --- 06:10:5003:05:20187.
188.Matěj KotulekKotulek Athletic189A 03:57:5301:54:01183. --- 06:11:1003:05:40188.
189.Ivan RodinaSlezský běžecký útok127C 03:56:3201:52:40175. --- 06:12:0403:06:34189.
190.Jana ŠošolíkováBrno279F 04:04:2902:00:37191. 04:24:2001:48:2981. 06:12:5103:07:21190.
191.Radek LukszaMK Seitl Ostrava119B 04:06:3002:02:38194. 04:27:0001:51:0982. 06:15:0703:09:37191.
192.Petr VokálKARAT eXtreme Heads14A 03:39:2101:35:29145. 04:11:0401:35:1371. 06:15:4903:10:19192.
193.Veronika SkorunkováSpřízněné duše6G 04:12:2002:08:28201. 04:33:3501:57:4485. 06:16:1403:10:44193.
194.Tomáš ČížekOřechov u Brna166A 04:00:0001:56:08185. --- 06:16:3503:11:05194.
195.Sandra NiesnerováOstrava87F 04:09:4002:05:48197. 04:30:5901:55:0884. 06:17:2003:11:50195.
196.Marián OzorovskýSudkov111B 03:35:1501:31:23134. --- 06:17:3203:12:02196.
197.Renata MazalováBruntál20F 04:13:3102:09:39203. --- 06:19:3403:14:04197.
198.Marek BednáŕKunovice 114B 04:13:4002:09:48204. --- 06:19:5103:14:21198.
199.David HorkýExtra Brno190A 04:06:4402:02:52195. 04:29:0101:53:1083. 06:21:2903:15:59199.
200.Miroslav Hrůša175B 04:05:5802:02:06193. --- 06:21:3103:16:01200.
201.Miroslav  Bohdálek 61B 04:16:2302:12:31206. 04:37:3602:01:4591. 06:21:5403:16:24201.
202.Zdeněk ŠťastnýProstějov84C 04:09:2202:05:30196. --- 06:23:0203:17:32202.
203.Ondřej HájekVelká Bystřice233B 03:54:5901:51:07172. --- 06:24:2103:18:51203.
204.Alice  QuinnKiwi180F 04:17:0602:13:14208. 04:36:5902:01:0888. 06:25:0103:19:31204.
205.Jan JiříčekChristchurch181A 04:17:0102:13:09207. 04:37:0002:01:0989. 06:25:2103:19:51205.
206.Vojtěch LičkaKoupelny, s.r.o.11A 04:10:0602:06:14198. --- 06:25:4003:20:10206.
207.Martin VálkaZa stranu a za lidi...:-)147C 04:14:2002:10:28205. 04:37:1202:01:2190. 06:28:5903:23:29207.
208.Leona Aulehlova82G 04:11:2202:07:30199. 04:34:4401:58:5386. 06:29:1503:23:45208.
209.Michaela VlasákováČejkovice203F 04:26:4302:22:51217. 04:45:5402:10:0396. 06:29:3703:24:07209.
209.Petra HaškováDecathlon Chodov199F 04:26:3902:22:47216. 04:45:5402:10:0396. 06:29:3703:24:07209.
211.Lenka WallováKokynko team210G 04:25:0902:21:17214. 04:49:5702:14:0698. 06:32:4103:27:11211.
212.Jakub VyvážilJihlava43A 04:17:4602:13:54209. 04:42:1802:06:2794. 06:33:3303:28:03212.
213.Michal HenekDům pro Julii140A 03:54:0501:50:13170. --- 06:34:2703:28:57213.
213.Pavla HorováO-run running team81F 03:57:0001:53:08179. 04:20:4201:44:5177. 06:34:2703:28:57213.
215.Dominika Pudlová224G 04:25:1202:21:20215. 04:50:0102:14:1099. 06:36:5403:31:24215.
216.Tomáš ZahálkaLeguano293B 04:12:0102:08:09200. 04:35:3901:59:4887. 06:42:4903:37:19216.
217.Jakub KotulekOlomouc85B 04:19:5202:16:00210. --- 06:47:2003:41:50217.
218.Lukáš FoukalJívová153B --- 04:59:5102:24:00100. 06:57:3903:52:09218.
219.Tomáš Rašner168C 04:20:3702:16:45211. --- 06:58:3003:53:00219.
220.Quang Huy TranBrno247A 04:13:2102:09:29202. 04:38:5102:03:0092. 07:04:5003:59:20220.
221.Ondřej JanečkoRunning Zone Brno92B 04:37:1602:33:24218. 05:04:1402:28:23102. 07:07:2304:01:53221.
222.Dagmar JaníkováRunning Zone Brno191G 04:40:0602:36:14219. 05:03:5202:28:01101. 07:10:3104:05:01222.
223.Zbyněk Buchta15B 04:45:3202:41:40220. 05:09:2102:33:30103. 07:14:3104:09:01223.
224.Martin HorskýSTG pod Pradědem285B 04:24:4002:20:48213. --- 07:22:1204:16:42224.
225.Karel HykaJosefův Důl130C 04:24:2902:20:37212. 05:14:4202:38:51104. 07:22:1404:16:44225.
226.Martina NovákováSlavia Žižkov - Voláč22G 04:56:2202:52:30221. 05:18:2102:42:30105. 07:27:3604:22:06226.
227.Pavla NezhodováHvězdy nezhasnou90G --- --- 08:01:0004:55:30227.
227.Lenka BerskáHvězdy nezhasnou34G --- --- 08:01:0004:55:30227.
229.Petr ZapletalZlaté Hory145C 04:58:5202:55:00222. 05:23:5502:48:04106. 08:10:0005:04:30229.
229.David KupaPardubice124B --- --- 08:10:0005:04:30229.
DNFVítězslav GazdaBenešovský běžecký klub62B --- 03:33:4000:57:4941. --DNF
DNFEvžen GabrielSpřízněné duše12B --- 04:40:5802:05:0793. --DNF
DNFJiřina CoufalováBrno108G --- 04:45:3202:09:4195. --DNF
DNFPetr  Bolha125A 02:57:0900:53:1743. --- --DNF
DNFRobert  Rulíšek 52B --- --- --DNF
DNFPatryk WróbelForma Na Szczyt68A --- --- --DNF
DNFMiroslav HorákBO! reality a finance79C --- --- --DNF
DNFRostislav BukovskýIvančice131A --- --- --DNF
DNFRadek TomanekVaradero148B --- --- --DNF
DNFLukáš Jinda156A --- --- --DNF
DNFGabriela VečeřováRunning zone Brno 214F --- --- --DNF
DNFJakub GorzelańczykMKS Siechnice 246A --- --- --DNF
DNFMarek CausidisSALOMON248A --- --- --DNF
DNFFilip Hanák259A --- --- --DNF
DNFTaras IvaniutaRestartniSA.sk270A --- --- --DNF

Konec.