Výsledky 2022, včetně mezičasů

10 km, celkové výsledky

Poř.JménoTým / městoSt.č.Kat. Mezičas - 5 km Cíl - 10 km
   ČasZtráta na 1.Poř.   ČasZtráta na 1.Poř.
1.Ondřej MichalecKroměříž802A 00:22:51-1. 00:44:46-1.
2.Daniel JuříčekAK SSK Vítkovice851A 00:23:4300:00:522. 00:47:4700:03:012.
3.Zuzana TrnovcovaSan Francisco853D 00:26:2400:03:333. 00:51:3200:06:463.
4.Jan  Volf824A 00:27:2600:04:354. 00:53:4500:08:594.
5.Ivo GahuraSTM832A 00:27:5300:05:025. 00:53:5600:09:105.
6.Vít Svoboda818A 00:27:5900:05:087. 00:54:1700:09:316.
7.Petr KelnarŠtramberk846B 00:27:5700:05:066. 00:54:3200:09:467.
8.Šimon Nováček803A 00:28:1700:05:269. 00:55:3700:10:518.
9.Radim  KelnarŠtramberk817B 00:28:1000:05:198. 00:55:3900:10:539.
10.Pavel KřivohlávekNový Malín856C 00:28:3400:05:4311. 00:55:4800:11:0210.
11.Jan MartinekVelká Lhota829B 00:28:4400:05:5312. 00:55:5400:11:0811.
12.Martin Hrnčárek Pomalé šípy Kopřivnice810C 00:28:5400:06:0313. 00:55:5600:11:1012.
13.Martin RadaSalomon Beskydy Fanclub 849C 00:28:3300:05:4210. 00:56:1000:11:2413.
14.Lucie KalafutováAC Sportguides Rožnov p.R.843E 00:29:0600:06:1514. 00:57:1100:12:2514.
15.Martin BílekSPK - Český Těšín822B 00:29:0900:06:1815. 00:57:4000:12:5415.
16.Jiří PetrZlín - Kudlov836C 00:29:1900:06:2816. 00:57:5200:13:0616.
17.Tomáš TvarůžkaKroměříž / LADERMONTEAM857C 00:30:2000:07:2917. 00:58:5700:14:1117.
18.René BenekSPK - Český Těšín847B 00:30:2300:07:3218. 00:59:3500:14:4918.
19.Zdeněk NosekZlín808C 00:31:1100:08:2021. 01:01:1800:16:3219.
20.Lada Fojtášková816E 00:31:4600:08:5523. 01:01:1900:16:3320.
21.Karolina Bryolová821D 00:31:0900:08:1820. 01:01:3000:16:4421.
22.Tomáš HeindrichChotěbuz833B 00:30:5700:08:0619. 01:01:3800:16:5222.
23.Katarína Petrová838E 00:31:1300:08:2222. 01:02:1300:17:2723.
24.Tereza Volfová826D 00:31:4800:08:5724. 01:02:1800:17:3224.
25.Jozef HrubčoAC sportguides Rožnov pod Radhoštem845B 00:33:3900:10:4830. 01:02:4500:17:5925.
26.Karina BrozdováSPK - Český Těšín827E 00:32:0500:09:1426. 01:03:0100:18:1526.
27.Eliška VolfováVegan club823D 00:32:3200:09:4128. 01:03:2100:18:3527.
28.Eliška ZieglerováKK Brno805D 00:31:5600:09:0525. 01:03:3800:18:5228.
29.Kateřina Malcánková837D 00:32:2700:09:3627. 01:03:4600:19:0029.
30.Petra Zezulková814D 00:33:1300:10:2229. 01:05:4900:21:0330.
31.Adam BoumaBoumčata813B 00:34:4800:11:5731. 01:08:0600:23:2031.
32.Bronislaw ByrtusSPK Český Těšín804C 00:34:5300:12:0232. 01:08:2500:23:3932.
33.Veronika  JuřicováHovězí v Běhu825D 00:35:0100:12:1033. 01:09:2900:24:4333.
34.Pavla StokláskováSPK Český Těšín828E 00:35:2700:12:3634. 01:09:4700:25:0134.
35.Ivona PavelkováSoláň835E 00:36:0500:13:1436. 01:11:3000:26:4435.
36.Rostislav PetrTřinec809C 00:36:0200:13:1135. 01:11:3800:26:5236.
37.Tereza KlápováTenisbalance815D 00:36:2100:13:3037. 01:12:3200:27:4637.
38.Filip PetříkUh. Ostroh852A 00:37:0400:14:1338. 01:14:0500:29:1938.
39.Ingrid SossolotiBeskydská bunda841D 00:38:3900:15:4840. 01:15:0500:30:1939.
39.Gabriela BenkováBeskydská bunda842E 00:38:3700:15:4639. 01:15:0500:30:1939.
41.Linda Gvozdkovágynda.valmez844D 00:40:0200:17:1142. 01:15:4800:31:0241.
42.Tereza RagáliPaskov839D 00:39:3100:16:4041. 01:16:5200:32:0642.
43.Dominika Žitníková831D 00:43:3400:20:4345. 01:25:5100:41:0543.
44.Bronislav SiudaTřinec812B 00:42:3800:19:4743. 01:25:5800:41:1244.
44.Lucie SiudováTřinec811D 00:42:4000:19:4944. 01:25:5800:41:1244.
46.Eva SzonowskaChotebuz834E 00:44:2000:21:2947. 01:27:4500:42:5946.
47.Dita DvořákováNeposlušné tenisky855E 00:44:3900:21:4848. 01:27:5200:43:0647.
47.Pavlína KučerkováNeposlušné tenisky854D 00:44:4100:21:5049. 01:27:5200:43:0647.
49.Ivana Šplíchalová807D 00:47:5200:25:0150. 01:34:3000:49:4449.
50.Bohdan Švec840C 00:44:1400:21:2346. 01:36:1200:51:2650.
51.Jaroslav Šilerlemry líné820B 00:52:4000:29:4951. 01:41:4900:57:0351.
52.Eva Škrloválemry líné819E 00:53:1900:30:2852. 01:47:3801:02:5252.
DNFEva ŠvubováNamest na Hane806E --- --DNF

Konec.

Hosté

Poř.JménoTým / městoSt.č.Kat. Mezičas - 5 km Cíl - 10 km
   ČasZtráta na 1.Poř.   ČasZtráta na 1.Poř.
1.Filip KáňaSSK Vítkovice848A 00:22:49-1. 00:44:42-1.

Konec.