Výsledky 2024, včetně mezičasů

10 km, celkové výsledky

Poř.JménoTým / městoSt.č.Kat. Mezičas - 5 km Cíl - 10 km
   ČasZtráta na 1.Poř.   ČasZtráta na 1.Poř.
1.Marek CausidisSALOMON913B 00:19:48-1. 00:39:12-1.
2.Ondřej Michalec801A 00:21:5700:02:092. 00:43:4200:04:302.
3.Tadeáš Rulík899A 00:22:2200:02:343. 00:44:5000:05:383.
4.Václav SmékalSK Černé plíce929B 00:23:4800:04:004. 00:47:1600:08:044.
5.Radek GrygaříkTriogas 902B 00:24:3900:04:515. 00:48:2500:09:135.
6.Jan Volf856A 00:25:0200:05:146. 00:48:3300:09:216.
7.Petr Pospíšil890B 00:25:5400:06:068. 00:50:0100:10:497.
8.Lukáš JaníkACRIOS Systems s.r.o.850B 00:25:5100:06:037. 00:50:3400:11:228.
9.Krzysztof WikierskiNokorest869B 00:26:2200:06:349. 00:51:2600:12:149.
10.Štěpán MaliňákSKOB Čubov923B --- 00:52:4000:13:2810.
11.Filip DomesSTG Olomouc803B 00:26:4300:06:5510. 00:53:1700:14:0511.
12.Jan Klimeš918B 00:27:0200:07:1411. 00:53:3300:14:2112.
13.Jonáš PaulíkBěžec880A 00:27:3700:07:4912. 00:53:5700:14:4513.
14.Roman SkibińskiTop Gun Třinec810C 00:28:5400:09:0614. 00:56:4800:17:3614.
15.Hana LegerskáSSK Vítkovice922E 00:28:3000:08:4213. 00:56:5700:17:4515.
16.Jan MartinekVelká Lhota806C 00:29:3900:09:5117. 00:57:1100:17:5916.
17.Tomáš Janoušek915B 00:29:0000:09:1215. 00:57:1600:18:0417.
18.Petr ŠkrobákAC Sportguides Rožnov p. R.926C 00:29:1500:09:2716. 00:57:3900:18:2718.
19.Petr Kameník920B 00:29:4400:09:5618. 00:57:4500:18:3319.
20.Hana Lagdanová836D 00:30:1800:10:3020. 00:58:1800:19:0620.
21.Martin GerykVeřovice868B 00:30:1500:10:2719. 00:59:2000:20:0821.
22.Šimon Nováček840A 00:31:2600:11:3824. 01:00:1200:21:0022.
23.Ondřej  Kasan805A 00:32:4000:12:5233. 01:00:3900:21:2723.
24.Filip Rosinský889A 00:30:2500:10:3721. 01:00:4900:21:3724.
25.Ivo JuřenaŠK Po Zemi912B 00:30:5400:11:0622. 01:01:2500:22:1325.
26.Marcela Foretová909E 00:31:1700:11:2923. 01:01:3300:22:2126.
27.Tereza Volfová908D 00:31:3600:11:4825. 01:01:4100:22:2927.
28.Šimon GáborVeselí v pohybu875B 00:32:1400:12:2629. 01:01:4800:22:3628.
29.Matouš HabanecVeselí v pohybu895B 00:31:5400:12:0626. 01:01:5100:22:3929.
30.Dominika Čierna892E 00:32:3200:12:4431. 01:02:1200:23:0030.
31.Tereza Čislinská802D 00:31:5800:12:1027. 01:02:2000:23:0831.
32.Tomáš VelclPIVI Team921C 00:32:1200:12:2428. 01:02:4300:23:3132.
33.Lucie KalafutováAC Sportguides Rožnov p. R.914E 00:32:4400:12:5634. 01:03:1100:23:5933.
34.Monika Peluhová809E 00:32:2800:12:4030. 01:03:1800:24:0634.
35.Štěpán PernickýŠneci v běhu 879B 00:33:2300:13:3539. 01:04:2400:25:1235.
36.Dominik Pluskal906A 00:32:5900:13:1136. 01:04:3300:25:2136.
37.Jana Kaletová845D 00:33:0700:13:1937. 01:04:5600:25:4437.
38.Iveta Dostálová848D 00:32:3700:12:4932. 01:05:0600:25:5438.
39.Karel HájekWaldorf Poruba883C 00:33:3300:13:4541. 01:05:2100:26:0939.
40.Katarina Petrova910E 00:33:1200:13:2438. 01:05:3900:26:2740.
41.Miroslava BokováČumíš na mě887D 00:33:3600:13:4842. 01:06:0200:26:5041.
42.Jan Zedek924B 00:32:5700:13:0935. 01:06:3200:27:2042.
43.Jakub Dobeš888B 00:34:0900:14:2145. 01:06:4600:27:3443.
44.Veronika KönigováGRiT827E 00:33:4100:13:5343. 01:06:5800:27:4644.
44.David König859B 00:33:2600:13:3840. 01:06:5800:27:4644.
46.Michal BlažíčekVeselí v pohybu862B 00:34:3600:14:4846. 01:07:3900:28:2746.
47.Filip Knotek900B 00:34:0300:14:1544. 01:07:5200:28:4047.
48.Libor KačorOtužilí běžci903C 00:35:4900:16:0151. 01:08:0300:28:5148.
49.Lucie KáňováOtužilí běžci904E 00:36:3900:16:5155. 01:08:0400:28:5249.
50.Roman Kania855C 00:34:5500:15:0748. 01:08:4800:29:3650.
51.Tereza Klápová907D 00:34:4800:15:0047. 01:09:0200:29:5051.
52.Daniel SobekBěžecká premiéra861B 00:36:0200:16:1452. 01:09:4100:30:2952.
53.Jarmila StiskálkováHK TOP OL,z.s.837E 00:35:4500:15:5750. 01:10:0100:30:4953.
54.Tomáš  Pernica FLA-VLA882C 00:36:0600:16:1853. 01:10:2200:31:1054.
55.Pavel TrunečkaTEAM Bedihošť870C 00:36:4200:16:5456. 01:10:3800:31:2655.
56.Dominika Bělová881D 00:35:4000:15:5249. 01:10:5200:31:4056.
57.Michaela  Ryšková847D 00:36:5300:17:0557. 01:12:3200:33:2057.
58.Šárka PolákováHO Lemra919E 00:37:0400:17:1658. 01:12:4000:33:2858.
59.Daniel  Marek 893C 00:36:1900:16:3154. 01:12:5800:33:4659.
60.Aneta ZávodnáPopojdem885D 00:37:1300:17:2560. 01:13:3300:34:2160.
61.Kateřina VlčkováEx GRiT838E 00:38:0300:18:1564. 01:13:4000:34:2861.
62.Jitka OdehnalováTam Bedihošť911E 00:37:3300:17:4561. 01:13:4600:34:3462.
63.Libor Radiňák898C 00:37:5900:18:1163. 01:13:5900:34:4763.
64.Pavlína  Kotasová 817E 00:37:1000:17:2259. 01:14:1300:35:0164.
65.Petr Drnec876C --- 01:14:2600:35:1465.
66.Vaclav KamenicekGridly865B 00:38:3200:18:4468. 01:14:3300:35:2166.
67.Ivana Kůrková844E 00:38:2800:18:4067. 01:15:0700:35:5567.
68.David Havlíček814B 00:38:2600:18:3866. 01:15:0900:35:5768.
69.Daniel RosmanSK Šmatla925C 00:37:3900:17:5162. 01:15:1300:36:0169.
70.Jana Kasanová804E --- 01:15:3100:36:1970.
71.Světlana Drongová4fin reality878E 00:41:3000:21:4273. 01:15:3700:36:2571.
72.Michael Sochor873A 00:41:3900:21:5174. 01:15:5000:36:3872.
73.Tomáš MísařRetard run99 Havířov830C --- 01:15:5300:36:4173.
74.Markéta NytrováTrojanovice853E 00:38:0900:18:2165. 01:16:4000:37:2874.
75.Kateřina Pálková843E --- 01:17:0800:37:5675.
76.Zuzana NowakováRetard run99 Havířov829E --- 01:17:4500:38:3376.
77.Kinga Ucherek818E --- 01:18:3500:39:2377.
78.Petra Krpcová Bohumín851E --- 01:18:5500:39:4378.
79.Zuzana LastovičkováRUN99 Havířov822E --- 01:18:5800:39:4679.
80.Michaela KeclíkováRUN99831D 00:41:1600:21:2870. 01:19:4100:40:2980.
81.Vladimíra VonsováRun 99820E 00:41:2000:21:3271. 01:21:4400:42:3281.
82.Ivona PavelkováSoláň871E 00:41:4500:21:5775. 01:22:4100:43:2982.
83.Iveta Čertíková866E 00:42:0600:22:1876. 01:23:5300:44:4183.
84.Dušan Neuschl821B 00:41:0600:21:1869. 01:24:1300:45:0184.
85.Zuzana  Frydrychová Running academy Olomouc824D 00:41:2600:21:3872. 01:24:3900:45:2785.
86.Martina MnichováSTG Karviná825E 00:43:2500:23:3777. 01:24:4500:45:3386.
87.Monika  Husová 901E 00:43:2900:23:4178. 01:25:4900:46:3787.
88.Zdeňka  Florýková Team Bedihošť 874E 00:44:4700:24:5981. 01:26:1000:46:5888.
88.Antonín Čevela872C 00:44:5600:25:0882. 01:26:1000:46:5888.
90.Adéla Vorálková896D 00:45:0000:25:1283. 01:26:5300:47:4190.
90.Tereza Rajková894D 00:45:0600:25:1884. 01:26:5300:47:4190.
92.Petra Váňová916D 00:44:2800:24:4080. 01:26:5600:47:4492.
93.Ivana LastovičkováSTG Karviná 835E 00:44:0800:24:2079. 01:27:5400:48:4293.
94.Marcela Miková860C 00:45:3800:25:5089. 01:29:3200:50:2094.
95.Michaela Pluskalová 849E 00:45:3300:25:4588. 01:29:5300:50:4195.
96.Zuzana Kocmánkova917E 00:45:4900:26:0191. 01:31:2000:52:0896.
97.Jiří KráčalíkTrojanovice852C 00:45:4100:25:5390. 01:31:4600:52:3497.
98.Aleš Vítek816C 00:47:3200:27:4492. 01:32:0100:52:4998.
99.Světlana NedvědováEmzákovi834D 00:45:1200:25:2485. 01:32:2100:53:0999.
100.Jan HranickýEmzákovi833A 00:45:1500:25:2786. 01:32:2200:53:10100.
101.Mária  Biela 864E 00:45:2600:25:3887. 01:33:0800:53:56101.
102.Martina Kaniová858E 00:49:0400:29:1693. 01:34:3100:55:19102.
103.Karla Rozsypalová905E 00:49:0800:29:2094. 01:38:1400:59:02103.
104.Jana HranickáRodina v pohybu832E 00:49:1800:29:3095. 01:43:1201:04:00104.
105.Silvie Helštýnová812E --- 01:49:4301:10:31105.
106.Lenka Skibińská MILERE 807E 00:57:4100:37:5398. 01:52:5701:13:45106.
106.Michaela  Pomaki MILERE 813E 00:57:4400:37:5699. 01:52:5701:13:45106.
106.Regina WojnarovaMILERE808E 00:57:3700:37:4997. 01:52:5701:13:45106.
109.Lucie KaráskováMountain Bears828E 00:57:1900:37:3196. 01:54:1101:14:59109.
DNFNela Hermanova 863D --- --DNF
DNFGabriela Klemensová886E --- --DNF
DNFPavel FilipiSynci z pod Goduly/Smilovičtí běžci897C --- --DNF

Konec.

Hosté

Poř.JménoTým / městoSt.č.Kat. Mezičas - 5 km Cíl - 10 km
   ČasZtráta na 1.Poř.   ČasZtráta na 1.Poř.
1.Gabriela HýblováTeam Betihošť930D 00:36:2400:00:462. 01:11:07-1.
2.Mario Mauleon928A 00:35:38-1. 01:12:1000:01:032.
DNFAdam Smatryčenka927A --- --DNF

Konec.