Výsledky 2024

10 km, celkové výsledky

Poř.JménoTým / městoSt.č.Kat.ČasZtráta na 1.
1.Marek CausidisSALOMON913B00:39:12-
2.Ondřej Michalec801A00:43:4200:04:30
3.Tadeáš Rulík899A00:44:5000:05:38
4.Václav SmékalSK Černé plíce929B00:47:1600:08:04
5.Radek GrygaříkTriogas 902B00:48:2500:09:13
6.Jan Volf856A00:48:3300:09:21
7.Petr Pospíšil890B00:50:0100:10:49
8.Lukáš JaníkACRIOS Systems s.r.o.850B00:50:3400:11:22
9.Krzysztof WikierskiNokorest869B00:51:2600:12:14
10.Štěpán MaliňákSKOB Čubov923B00:52:4000:13:28
11.Filip DomesSTG Olomouc803B00:53:1700:14:05
12.Jan Klimeš918B00:53:3300:14:21
13.Jonáš PaulíkBěžec880A00:53:5700:14:45
14.Roman SkibińskiTop Gun Třinec810C00:56:4800:17:36
15.Hana LegerskáSSK Vítkovice922E00:56:5700:17:45
16.Jan MartinekVelká Lhota806C00:57:1100:17:59
17.Tomáš Janoušek915B00:57:1600:18:04
18.Petr ŠkrobákAC Sportguides Rožnov p. R.926C00:57:3900:18:27
19.Petr Kameník920B00:57:4500:18:33
20.Hana Lagdanová836D00:58:1800:19:06
21.Martin GerykVeřovice868B00:59:2000:20:08
22.Šimon Nováček840A01:00:1200:21:00
23.Ondřej  Kasan805A01:00:3900:21:27
24.Filip Rosinský889A01:00:4900:21:37
25.Ivo JuřenaŠK Po Zemi912B01:01:2500:22:13
26.Marcela Foretová909E01:01:3300:22:21
27.Tereza Volfová908D01:01:4100:22:29
28.Šimon GáborVeselí v pohybu875B01:01:4800:22:36
29.Matouš HabanecVeselí v pohybu895B01:01:5100:22:39
30.Dominika Čierna892E01:02:1200:23:00
31.Tereza Čislinská802D01:02:2000:23:08
32.Tomáš VelclPIVI Team921C01:02:4300:23:31
33.Lucie KalafutováAC Sportguides Rožnov p. R.914E01:03:1100:23:59
34.Monika Peluhová809E01:03:1800:24:06
35.Štěpán PernickýŠneci v běhu 879B01:04:2400:25:12
36.Dominik Pluskal906A01:04:3300:25:21
37.Jana Kaletová845D01:04:5600:25:44
38.Iveta Dostálová848D01:05:0600:25:54
39.Karel HájekWaldorf Poruba883C01:05:2100:26:09
40.Katarina Petrova910E01:05:3900:26:27
41.Miroslava BokováČumíš na mě887D01:06:0200:26:50
42.Jan Zedek924B01:06:3200:27:20
43.Jakub Dobeš888B01:06:4600:27:34
44.Veronika KönigováGRiT827E01:06:5800:27:46
44.David König859B01:06:5800:27:46
46.Michal BlažíčekVeselí v pohybu862B01:07:3900:28:27
47.Filip Knotek900B01:07:5200:28:40
48.Libor KačorOtužilí běžci903C01:08:0300:28:51
49.Lucie KáňováOtužilí běžci904E01:08:0400:28:52
50.Roman Kania855C01:08:4800:29:36
51.Tereza Klápová907D01:09:0200:29:50
52.Daniel SobekBěžecká premiéra861B01:09:4100:30:29
53.Jarmila StiskálkováHK TOP OL,z.s.837E01:10:0100:30:49
54.Tomáš  Pernica FLA-VLA882C01:10:2200:31:10
55.Pavel TrunečkaTEAM Bedihošť870C01:10:3800:31:26
56.Dominika Bělová881D01:10:5200:31:40
57.Michaela  Ryšková847D01:12:3200:33:20
58.Šárka PolákováHO Lemra919E01:12:4000:33:28
59.Daniel  Marek 893C01:12:5800:33:46
60.Aneta ZávodnáPopojdem885D01:13:3300:34:21
61.Kateřina VlčkováEx GRiT838E01:13:4000:34:28
62.Jitka OdehnalováTam Bedihošť911E01:13:4600:34:34
63.Libor Radiňák898C01:13:5900:34:47
64.Pavlína  Kotasová 817E01:14:1300:35:01
65.Petr Drnec876C01:14:2600:35:14
66.Vaclav KamenicekGridly865B01:14:3300:35:21
67.Ivana Kůrková844E01:15:0700:35:55
68.David Havlíček814B01:15:0900:35:57
69.Daniel RosmanSK Šmatla925C01:15:1300:36:01
70.Jana Kasanová804E01:15:3100:36:19
71.Světlana Drongová4fin reality878E01:15:3700:36:25
72.Michael Sochor873A01:15:5000:36:38
73.Tomáš MísařRetard run99 Havířov830C01:15:5300:36:41
74.Markéta NytrováTrojanovice853E01:16:4000:37:28
75.Kateřina Pálková843E01:17:0800:37:56
76.Zuzana NowakováRetard run99 Havířov829E01:17:4500:38:33
77.Kinga Ucherek818E01:18:3500:39:23
78.Petra Krpcová Bohumín851E01:18:5500:39:43
79.Zuzana LastovičkováRUN99 Havířov822E01:18:5800:39:46
80.Michaela KeclíkováRUN99831D01:19:4100:40:29
81.Vladimíra VonsováRun 99820E01:21:4400:42:32
82.Ivona PavelkováSoláň871E01:22:4100:43:29
83.Iveta Čertíková866E01:23:5300:44:41
84.Dušan Neuschl821B01:24:1300:45:01
85.Zuzana  Frydrychová Running academy Olomouc824D01:24:3900:45:27
86.Martina MnichováSTG Karviná825E01:24:4500:45:33
87.Monika  Husová 901E01:25:4900:46:37
88.Antonín Čevela872C01:26:1000:46:58
88.Zdeňka  Florýková Team Bedihošť 874E01:26:1000:46:58
90.Adéla Vorálková896D01:26:5300:47:41
90.Tereza Rajková894D01:26:5300:47:41
92.Petra Váňová916D01:26:5600:47:44
93.Ivana LastovičkováSTG Karviná 835E01:27:5400:48:42
94.Marcela Miková860C01:29:3200:50:20
95.Michaela Pluskalová 849E01:29:5300:50:41
96.Zuzana Kocmánkova917E01:31:2000:52:08
97.Jiří KráčalíkTrojanovice852C01:31:4600:52:34
98.Aleš Vítek816C01:32:0100:52:49
99.Světlana NedvědováEmzákovi834D01:32:2100:53:09
100.Jan HranickýEmzákovi833A01:32:2200:53:10
101.Mária  Biela 864E01:33:0800:53:56
102.Martina Kaniová858E01:34:3100:55:19
103.Karla Rozsypalová905E01:38:1400:59:02
104.Jana HranickáRodina v pohybu832E01:43:1201:04:00
105.Silvie Helštýnová812E01:49:4301:10:31
106.Lenka Skibińská MILERE 807E01:52:5701:13:45
106.Michaela  Pomaki MILERE 813E01:52:5701:13:45
106.Regina WojnarovaMILERE808E01:52:5701:13:45
109.Lucie KaráskováMountain Bears828E01:54:1101:14:59
DNFNela Hermanova 863D--
DNFGabriela Klemensová886E--
DNFPavel FilipiSynci z pod Goduly/Smilovičtí běžci897C--

Konec.

Hosté

Poř.JménoTým / městoSt.č.Kat.ČasZtráta na 1.
1.Gabriela HýblováTeam Betihošť930D01:11:07-
2.Mario Mauleon928A01:12:1000:01:03
DNFAdam Smatryčenka927A--

Konec.