Výsledky

MARATON - 42 km, všechny kategorie

Poř.JménoTým / městoSt.č.Kat.ČasZtráta na 1.
1.Jiří PetrSalomon/Suunto69M3502:41:15-
2.Jan DufekFitness Freedom RT Hustopeče165M4002:52:4900:11:34
3.Konstantin KasíkTábor JKM149M3502:58:1500:17:00
4.Jiří KlementDRESSME.CZ162M1802:58:1600:17:01
5.David ČermákHustopeče163M4002:59:5400:18:39
6.Milan AdamecOREL Vyškov - Atletika200M4003:03:0900:21:54
7.Václav Dobeš191M1803:04:1800:23:03
8.Martin HokešČAU45M4003:05:3200:24:17
9.Ivan ŠarlingerSC Marathon Plzeň14M4003:06:4400:25:29
10.Ondřej PojmonHitrádio City 93,7 FM40M3503:06:5500:25:40
11.Ondřej ČápSK Dobruška185M4003:07:2700:26:12
12.František SlatinaAC Moravská Slavia Brno193M5003:09:0600:27:51
13.Dušan AlmanBabice194M5003:09:5100:28:36
14.Adam FritscherTJ Liga stovkařů Olomouc161M4003:10:0800:28:53
15.Marcel HašplOddíl 201542M4003:12:4600:31:31
16.Ondřej TeplýÚvaly112M3503:13:3100:32:16
17.Vít MalíkCEWC Borovany199M4503:13:5600:32:41
18.Martin ŠimunekBotanka Running / Modřice147M5003:15:3500:34:20
19.Jan TauchmanLiberec53M1803:16:0500:34:50
20.Roman TománekGallak Slavičín86M5503:16:3100:35:16
21.Miroslav KlímaLétající špagetové monstrum BRNO80M4003:18:1900:37:04
22.Karolína  KohoutkováHolub tým146Ž1803:18:3200:37:17
23.Olivier CamardaMagion France155M4003:18:3300:37:18
24.Josef ZálešákOrel Vyškov187M5003:20:0600:38:51
25.Vladimír BělíkSokol Syrovice97M3503:21:0000:39:45
26.Martin ŠerákSokol Bílovice nad Svitavou74M3503:22:2100:41:06
27.Jiří BednáříkSK Míkovice123M4003:24:2500:43:10
28.Tomáš KrátkýLiga 100 Olomouc55M1803:26:0100:44:46
29.Tereza ProcházkováOřechov u Brna122Ž1803:26:0300:44:48
29.Pavel KratochvílAtletic Třebíč95M5503:26:0300:44:48
31.Juraj UherPřibyslav2M4003:26:1100:44:56
32.Vladimír KormanecTJ TATRAN KRÁSNO NAD KYSUCOU189M1803:27:1200:45:57
33.Lukáš BradaSkaštice152M3503:28:2000:47:05
34.Tomáš HübnerSDH Bolešín172M3503:29:3600:48:21
35.Petr WalaBK SAK Karviná195M4503:29:4700:48:32
36.Marcel KrajčZáhorácký frišký tým SENICA48M3503:30:0800:48:53
37.Marian PetrjanošMoravská Nová Ves63M1803:30:4100:49:26
38.Václav JanůDI Hodonín/Dolní Bojanovice27M1803:30:4900:49:34
39.Vít JonášČechovka Břeclav93M5003:31:0600:49:51
40.Lubomír PokornýZnojmo177M6003:31:0800:49:53
41.Tomáš OpravilBrno65M1803:31:2200:50:07
42.Ivan StruhárPartizánske148M1803:31:2900:50:14
43.Lukáš PetrŠlapanice135M3503:31:3900:50:24
44.Lubomír StudenýOddíl 201521M5003:31:4300:50:28
45.Petra MatuškováHorní Lhota88Ž1803:32:0900:50:54
46.Petr BartošUWG151M3503:32:1500:51:00
47.Lukáš FialaUničov126M1803:32:3400:51:19
48.Pavel NosekASK Slavkov61M5003:33:1400:51:59
49.Libor OndrůšekMorové Šlehy98M5503:33:3000:52:15
50.PETER BÚDAZTRACENI V POLI15M3503:33:3800:52:23
51.Ján BellaySkalica91M3503:35:3600:54:21
52.Jiří NeoralDixons Carphone33M1803:35:5500:54:40
53.Klára MirvaldováAC Morvská Slávia56Ž1803:36:0600:54:51
54.Tomas MrajcaMK Seitl Ostrava71M4503:36:1000:54:55
55.Jaroslav Jílek19M5003:36:3800:55:23
56.Jan  TláskalPřerov66M1803:37:2800:56:13
57.Zdeněk KrálVelké Přílepy81M4503:37:4300:56:28
58.Dalimil FanfrdlaMATY Team84M4003:37:4400:56:29
59.Andrea StejskalováRůžOFFky v běhu24Ž4503:38:2300:57:08
60.Vít KolářBlansko101M3503:38:3800:57:23
61.Zbyněk JelínekTJ Liga 100 Olomouc181M5003:38:4600:57:31
62.Hana JirouškováZnosim41Ž4503:40:3600:59:21
63.Nikol PetráskováZruč nad Sázavou116Ž1803:40:5000:59:35
64.Martin BulínPřerov184M1803:40:5300:59:38
65.Libor OdvářkaFitnessfreedom race team Hustopeče173M4503:41:0600:59:51
66.Stanislav PilíkPanský mlýn Rakovník159M6503:42:1001:00:55
67.Nikola JandováČeská Lípa11Ž1803:42:1801:01:03
68.Tomáš ZahálkaBáječné ženy v běhu186M3503:43:1001:01:55
68.Miloš BosnovičBáječné ženy v běhu1M1803:43:1001:01:55
70.Lenka PetříčkováNový Jičín8Ž5003:43:1901:02:04
71.Pavel SinkuleEXTRA Brno176M3503:43:2901:02:14
72.Ondřej PokludaOKaFi115M4503:43:3001:02:15
73.Adam BoušeŠťáhlavy6M1803:46:2501:05:10
74.Jiří DorazilLoučany104M4503:46:3601:05:21
74.Bohumil CechmeisterSokol Přísnotice118M4003:46:3601:05:21
76.Ladislav KolářBrno145M1803:47:1501:06:00
77.Tomáš  JankůMocní závodníci duhy / Brno94M1803:47:2201:06:07
78.Ivana MotyčkováBŽB178Ž3503:47:4201:06:27
79.František DařenaBrno132M3503:47:5901:06:44
80.Bronislav FabiánekTJ Orel Dolní Čermná52M4503:48:0401:06:49
81.Zuzana ProboszováLightBIKE156Ž4503:48:1801:07:03
82.Miloslav VysloužilMK Prostějov143M1803:48:5301:07:38
83.Tomáš DilhofBrno150M3503:49:0401:07:49
84.Zuzana Petr ErnestováLoko Trutnov197Ž4503:49:1901:08:04
85.Miloš MikundaRožnov pod Radhoštěm18M5003:51:3001:10:15
86.Pavel BělehrádekTJ Čolek180M5503:51:3901:10:24
87.Pavol KalmanZáhorácký frišký tým SENICA50M5003:51:4201:10:27
88.Josef VraňanŠachový klub Dolní Bojanovice170M3503:52:1501:11:00
89.Libor MiklošBeskydští Nomádi76M5503:52:2401:11:09
90.Kamil KozubSCMT203M4003:52:4201:11:27
91.Radek ŠályŠulywander Banská Štiavnica67M5003:53:5001:12:35
92.Roman ŠvubNáměšť na Hané39M4003:54:3501:13:20
93.Bohumil MarešBrno34M6503:54:5101:13:36
94.Martin JandaČeská Lípa79M1803:55:1201:13:57
95.Petr ZdražilQuo Usque Tandem139M6003:55:2701:14:12
96.Petr OrdáňTeam Jeseniky49M5003:55:3201:14:17
97.renata dvořákovávlašim117Ž4503:57:1601:16:01
98.Marcela ČadováRuprechtov190Ž4003:59:1301:17:58
99.Aleš JašekNový Jičín38M4503:59:1701:18:02
100.Vladimír KáraAC-PATŘÍN25M5503:59:3001:18:15
101.Matus KockaBrno154M1803:59:4701:18:32
102.Robin MatuškaHorní Lhota89M3504:00:1001:18:55
103.Jiří KrálSKI CENTRUM ODRY5M4004:00:2201:19:07
104.Rostislav VačkářKatastrofa Břeclav103M4004:00:3401:19:19
105.Michal JandásekFacin Club179M3504:00:3801:19:23
106.Petr ŠkrobKuřim58M4004:00:4901:19:34
107.Hana KolínkováAK Perná121Ž4004:00:5401:19:39
108.Pavel BílekRožnov pod Radhoštěm37M4504:02:3001:21:15
109.Eva RubášováKyjov31Ž1804:02:3701:21:22
110.Michal KomárekSRTG Brno32M3504:03:2101:22:06
111.Zdeněk PalašValtice202M5504:04:0001:22:45
112.Andrea HudekováTJ TATRAN KRÁSNO NAD KYSUCOU188Ž3504:04:2401:23:09
113.Vladimír ChvátalÚvaly106M5004:06:3101:25:16
114.Gabriela KrčmářováSRTG PROSTĚJOV4Ž4004:08:5601:27:41
115.Tomáš VopálenskýCykloservis Pankrác29M4504:09:0401:27:49
116.Blanka DoleželováTJ Liga 100 Olomouc174Ž3504:09:1901:28:04
117.Roman VachMyjava201M4504:10:4201:29:27
118.Lucyna SikoraTěrlicko124Ž4004:11:2301:30:08
119.Helena BartákováVítovice12Ž1804:11:2601:30:11
120.Martina KurkováBěhat nás baví13Ž5004:13:3101:32:16
121.Radim PolereckýKlobůci166M1804:17:5401:36:39
122.Zuzana MěřínskáBrno136Ž3504:17:5701:36:42
123.Radek LukszaMK Seitl Ostrava51M4004:18:1501:37:00
124.Miroslav LakomýBratislava28M4504:18:2401:37:09
125.Miroslav  KrumerMK Ostrov140M6504:20:2301:39:08
126.Petr HartmannBrno57M5504:22:0301:40:48
127.Petr HurtKokos Ostrava47M3504:22:3701:41:22
128.Ivan RaffayKúty168M5004:23:2901:42:14
129.Tomáš  Břečka Běhat nás baví, Opava171M4504:24:5601:43:41
130.Martina NovákováPraha134Ž5004:25:3001:44:15
131.Miroslav VostrýMK Kladno131M4004:27:0901:45:54
132.Silvie MalikovaPraha46Ž1804:28:0901:46:54
133.Petra ČernáBáječné ženy v běhu3Ž4004:28:2001:47:05
134.Tomáš  Hamerník 130M4504:28:4801:47:33
135.Karel RoučaTriatlet Karlovy Vary196M6504:29:3201:48:17
136.Katerina GracovaVinari Maratice35Ž1804:31:0701:49:52
136.Jirka StejskalVinari Maratice36M5504:31:0701:49:52
138.Štěpán ZachaKohoutovice108M1804:31:1301:49:58
139.Jozef LigockýTBK TORA Topoľčany43M1804:31:1501:50:00
140.Miroslav ZýkaPohořelice87M3504:31:4501:50:30
141.Václav ProcházkaMK Seitl Ostrava99M7004:34:2401:53:09
142.Klára PatočkováIvančice83Ž1804:36:1401:54:59
143.Lukáš MalíkViničné Šumice7M1804:37:0601:55:51
144.Anton Březina72M3504:37:4101:56:26
145.Pavla STROUHALOVAKrepice158Ž3504:37:5401:56:39
146.Ludmila OdehnalováBoskovice157Ž1804:37:5901:56:44
147.Jana ŠkrobováKuřim59Ž4504:38:3701:57:22
148.David TrousilAC GoMango Högner16M1804:39:1401:57:59
149.Michal HavlíčekACES Team K.Vary10M4504:39:5301:58:38
150.Alena  Haluzová Nivnice 17Ž5004:40:3401:59:19
151.Vilma PodmelováBáječné ženy v běhu183Ž5504:42:5502:01:40
152.Libor SvozilMK Seitl Ostrava64M4504:43:1702:02:02
153.Marie ŠlechtováTJ Sokol Jaroměř182Ž6504:43:3002:02:15
154.Pavla HornochováSobotovice100Ž3504:43:5202:02:37
155.Milan KUBIŠŠanov160M4504:44:4002:03:25
156.Petr  VodvárkaBáječné ženy v běhu119M7004:45:0202:03:47
157.Jiri JirasekKO Podebrady30M5004:46:1802:05:03
157.Jana BurianovaKO Podebrady22Ž4004:46:1802:05:03
159.Jaroslava MarounkováiThinkBeer141Ž6004:48:1302:06:58
160.Pavel Fišerlazaři brno78M4004:48:2302:07:08
161.Václav SadílekTJ Sokol Albrechtice142M6504:50:0502:08:50
162.Petr StoličkaLiga 100 Olomouc107M4504:50:2302:09:08
163.Vlasta ŠejvlováTrebechovice198Ž3504:53:4602:12:31
164.Jan KaňkaZlín23M4004:54:3502:13:20
165.Vojtech ŠpišákKošice128M3504:54:3902:13:24
166.Ivana ŠarlingerováHorní Bělá20Ž3504:55:1402:13:59
167.Roman HubáčekBrno82M4005:06:5002:25:35
168.Zdeněk KalužaBrno75M4005:12:4602:31:31
169.Petra JanckováQuo Usque Tandem144Ž5005:13:0102:31:46
170.Josef Orság„Pomalé šípy" Kopřivnice26M5005:35:4102:54:26
171.Jan MíšekBONBON60M5505:36:5102:55:36
172.Andrea KolomáRunsport.cz9Ž3505:37:2402:56:09
173.Josef HolýAC Moravská Slávia164M7505:39:3902:58:24
174.Libor DražanUniverzita obrany68M5506:12:3403:31:19
DNFPetr HotárekŠakvice125M40--
DNFRoman HarabišKozlovice133M18--
DNFJiří KalousekZVONEK SPORT175M35--

Konec.